Комп'ютери

Товари 1-20 з 1386

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 1386

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Ваш комп'ютер вже справляється з усіма необхідними завданнями? Довго завантажуються сайти, відео відтворюється з затримками, а запуск займає не менше ніж 5 хвилин замість лічених 1-2 хвилин? Прийшов час купити комп'ютер новий, сучасний, потужний. Або, можливо, Ви бажаєте розібратися у всіх пропозиціях, яких на ринку безліч?

Види стаціонарних комп'ютерів

Серед усіх видів стаціонарних комп'ютерів виділяють чотири основних: моноблоки, barebone, міні ПК та класичні системники:

  • Моноблок - це компактний комп'ютер неттоп, поміщений у корпус РК-монітора. Розробники продумали все настільки добре, що неттоп практично не збільшує розмір розумного дисплея. Купити комп'ютер моноблок - це вирішити два питання одним махом - і системник отримати, і монітор до нього. Та ще позбутися кількох зайвих проводів на столі.

  • Barebone - невеличкий окремий системник, розмір якого не перевищує товсту книгу.

  • Міні ПК - мініатюрний настільний комп'ютер, на вигляд схожий на флешку. Але, попри маленькі розміри, він не поступається продуктивністю своїм більшим «родичам» і виконує різноманітні завдання.

  • Традиційні системні блоки - комп'ютерна класика. Вони потужні, універсальні і багатофункціональні, піддаються удосконаленню та прокачуванню системи. Такий стаціонарний комп'ютер допоможе в роботі, навчанні і під час відпочинку.

Офісний комп'ютер

Для щоденної роботи, якщо Ви не використовуєте Photoshop, AutoCAD або інші вимогливі до ресурсів програми, цілком можете купити системний блок бюджетної збірки мінімальної комплектації. Його продуктивності вистачить для стабільної роботи з пакетом Microsoft Office і серфінга в інтернеті. Ціна офісного системного блоку досить прийнятна, адже тут не потрібна висока продуктивність. Ви отримаєте найпростіший і дійсно дуже бюджетний варіант комп'ютера.

Ігровий ПК

Комп'ютер для гравця - практично повна протилежність офісному. «Машина» геймера повинна бути потужною, щоб впоратися із вимогами ігор до продуктивності системи і подужати максимальні налаштування графіки в них. Дуже бажано, щоб комплектуючі для ПК можна було апгрейдити згідно з новинками ігрового світу.

Відеокарта, за пріоритетністю, займає головне місце в геймерському комп'ютері. Далі йдуть потужність процесора, достатня кількість оперативної пам'яті і місткий швидкий жорсткий диск. Але, у будь-якому випадку, основу комп'ютера становить материнська плата. Адже саме вона визначає, яким за продуктивністю і параметрами буде ПК у підсумку. А також які перспективи Ви отримаєте для прокачування всієї системи в майбутньому.

Ігрові комп'ютери купити для продуктивної стабільної роботи можуть також програмісти, дизайнери або фотографи - всі, кому потрібна продуктивна «машина» з високими параметрами.

Домашній універсальний комп'ютер

Якщо в сім'ї немає дизайнера або геймера, але офісний варіант занадто слабкий, доведеться шукати щось середнє. Стаціонарний домашній комп'ютер повинен справлятися як з простими додатками (читалки, Word і т.д.), так і з вимогливими програмами, відтворювати відеофайли без «підвисань», долати не надто складні комп'ютерні ігри. У такому випадку краще купити комп'ютер, який буде працювати як «універсальний солдат» для всіх членів сім'ї - рівно і без глюків.

Наш бюджет не завжди збігається з нашими бажаннями. Велика перевага стаціонарного комп'ютера над більш мобільними «родичами» в тому, що його можна постійно оновлювати, офісний комп'ютер «прокачати» майже до геймерського. Так що сьогодні Ви купите дешевий варіант, а потім обновите деякі деталі, підлаштовуючись під свої потреби. Єдине - слід пам'ятати, що збірка комп'ютера повинна виконуватися фахівцем. І тільки після закінчення гарантійного терміну. Адже втручання користувача в системний блок припиняє дію гарантії.

В інтернет-магазині Allzora.com.ua Ви можете купити комп'ютер, повністю укомплектований виробником. Усі компоненти зібраного комп'ютера найкращим чином підходять один до одного, а їх взаємодія гарантує безпроблемну роботу.