Монітори

Товари 1-20 з 771

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 771

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Дозвольте собі побачити більше!


Монітори на Allzora.com.ua


Робота за комп'ютером неможлива без монітора - він візуально відображає всю інформацію. Якість дисплея пов'язана не тільки з комфортом, вона ще має відношення до здоров'я. Тому, до рішення купити монітор, потрібно підійти грунтовно.

Завдяки моніторам для комп'ютера, користувач може легко змінити текст в редакторі, переглядати і обробляти фотографії, насолоджуватися фільмом, будувати креслення або аналізувати дані в таблицях. Купити монітор плоский - це вже наша буденність. Вартість безпосередньо залежить від обраних Вами характеристик. При цьому покупці хочуть придбати яскравий, контрастний, довговічний і якісний екран. Інтернет-магазин Allzora.com.ua допоможе впоратися з цим складним вибором, наші онлайн-консультанти підкажуть як правильно оформити своє онлайн-замовлення.

Типи екранів

На сьогодні користувачі в основному віддають перевагу ЖК екранам. Велику популярність отримали LED і OLED монітори. Перші мають підсвічування з світлодіодів, яке знаходитися по краях панелі, або позаду кристаликів, таким чином підсвічуючи матрицю. Зображення на такому екрані чітке, контрастне, а також захоплює хорошою реалістичністю. Головним елементом матриці OLED монітора є органічні світлодіоди. Перевагою є те, що вони відтворюють світло самостійно. Монітори для комп'ютера такого типу значно відрізняються більшою ціною, адже товщина монітора зменшена в кілька разів. Ця технологія використовується також для сучасних смартфонів, і не втрачає контраст і яскравість зображення навіть при попаданні прямих променів сонця.

Типи матриць

Якщо Ви вирішили купити монітор, важливо знати, що від типу матриці залежить більшість показників пристрою і особливостей виведення зображення. На сучасному ринку дисплеїв актуальні TN матриці, IPS і PLS, а також VA. Якщо Ви хочете купити ігровий монітор, хорошим варіантом буде TN. Він здивує швидким відгуком, тому підходять для активних шутерів і інших ігор. Монітор з матрицею IPS купити краще для професійних і мультимедійних ПК. Для пристроїв такого типу матриці характерна реалістична передача кольору, широкі кути оглядів. Матриця VA є компромісним варіантом між першими двома типами.

Розмір діагоналі і розширення екрана

Важливим критерієм при виборі також виступає розширення і відповідна діагональ монітора. Чим воно вище, тим краща якість зображення. Найкраще буде купити 4K монітор або UltraHD. Такий варіант чудово підходить, якщо Ви підбираєте монітор для фотографа, для роботи або ігрових розваг. Що стосується розміру діагоналі, оптимальний варіант для виконання щоденних завдань і перегляду мультимедіа вважається 21-22 дюйма. Для справжніх кіноманів, для роботи з дизайном і проектуванням, рекомендується придбати монітор 24 дюйми. Якщо ж Ви в пошуках монітора для офісу - 19 дюймова модель добре підійде для роботи з документами і в браузері.

Порівняння різних моделей в нашому розділі Ноутбуки, ПК і аксесуари, допоможе прийти до правильного вибору і купити монітор, що випереджатиме свій час! У нас завжди гнучкі знижки і якісний сервіс доставки. Скористайтеся перевагами вже сьогодні!