Ноутбуки

Товари 1-20 з 3692

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 3692

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Бажаєте дізнатися цікавий факт або ознайомитися з доказом того, що світ змінюється дуже швидко - про маркетинг 1980-тих років?

Перший в світі ноутбук для персонального користування Osborne 1 не отримав продажів тільки через те, що його продаж був анонсований заздалегідь. Сьогодні, викликати ажіотаж за допомогою успішного інструменту «Pre-order – з англ. - передзамовлення» для виробника фактично означає продати товар, який навіть не вийшов з конвеєра. Купити ноутбук - не стільки данина моді для більшості людей, а  необхідність в повсякденному житті. Звичайно, було б не дуже правильно відкидати іміджеву складову, яка є «сателітом» всіх відомих брендів. Відомо, що технічна складова ноутбука  є головним критерієм ціноутворення, купити ноутбук з «середніми характеристиками», але з дизайнерською обробкою преміальними матеріалами також можливо, за бажанням покупця. Актуальні ціни на ноутбуки в інтернет-магазині Allzora.com.ua в розділі «Ноутбуки»

Як змінилися характеристики ноутбуків від першого комерційного зразка до сучасного «недорого» ноутбука?

Порівняємо технічні характеристики першого ноутбука з «недорогим» але сучасним нащадком:

  • Osborne 1 - вага: 11 кг, оперативна пам'ять: 64 кб., тактова частота процесора 4 4 МГц, вартість (в день початку продажів): 1795 доларів США.

  • Lenovo Ideapad 330 - вага: 2.2 кг, оперативна пам'ять - 4 Gb, (додатково можна встановити ще одну планку на 4 Gb), тактова частота процесора - 1800-2300 МГц, вартість: 300-350 доларів США.

Комп'ютерна техніка - «лакмусовий папірець» технічного прогресу?

Так склалося, що прогрес в першу чергу «наздоганяє» техніку, вона стає все більш продуктивною та компактною. Купити ноутбук 13.3 дюймів сьогодні - «відправити  на полицю» планшети? В деякій мірі це судження вірно. Але рано списувати планшети з списку популярних гаджетів, вони все ще актуальні. Наприклад, дизайнери використовують Apple Ipad PRO для роботи в графічних програмах, а більшість шкіл в США використовують планшет Ipad, для роботи з ним було розроблено спеціальне програмне забезпечення.

Бажаєте купити ігровий ноутбук з діагоналлю 17 дюймів? Доведеться виділити з власного бюджету суму грошей, яка перевищує вартість стаціонарного комп'ютера з ідентичними характеристиками. Рішення, купувати чи ні приймаєте тільки ви, наскільки ви готові заплатити більше за ігровий ноутбук і натомість отримати умовну компактність. Прогрес і тут, ігрові ноутбуки потроху підбираються до їх звичайних «побратимів» за вагою, хоча і знаходяться в сегменті ноутбуків та іншої комп'ютерної техніки, вартість яких перевищує 1000 доларів США. Сказати, що психологічний поріг вартості перевищено не можна, оскільки ціна нових, флагманських смартфонів «намагається» перевищити цей поріг майже в 2 рази. Наочний приклад - Samsung Fold вартістю близько 1900 доларів США. Таке ж маркетингове позиціонування і у ноутбуків бізнес-класу. За можливість захистити дані від зловмисників за допомогою сканера відбитку пальців та роботі від акумулятора 7-8 годин без підзарядки доведеться витратити чимало коштів.

Купити ноутбук - отримати універсальне рішення

Універсальність зовсім не означає схожість характеристик. З використанням однієї тільки опції «сортування по ціні» в інтернет-магазині комп'ютерної техніки Allzora.com.ua відобразиться більше двохсот ноутбуків цінової категорії від 300 до 500 доларів США. Всі ноутбуки цієї категорії матимуть дисплей TN + film, з дозволом HD + або більш просунутим FULL HD. Щодо відеокарти – майже всі «бюджетні» ноутбуки не мають окремої відеокарти, лише інтегровану. У 2019 є тенденція у виробників комплектувати ноутбуки для роботи окремим відео ядром початкового рівня, наприклад Geforce MX-110. Для того, щоб купити недорогий ноутбук з характеристиками, які підійдуть саме під ваші «завдання», використовуйте фільтр на сайті Allzora.com.ua

Відома цитата А. С. Пушкіна «Не ганявся б ти піп за дешевизною» - аксіома для покупки техніки, яка діє завжди і скрізь.

На даний час, виробники ноутбуків в «бюджетній» лінійці вже не пропонують купити ноутбук всього з 2 Gb оперативної пам'яті без можливості встановлення додаткової планки пам'яті або планшетним процесором Intel Atom. Який ноутбук краще купити? Зустрічне твердження очевидно - «Ви і тільки Ви визначаєте бюджет покупки» необхідної вам техніки, зокрема ноутбука. Тим не менше, потрібно бути обережним, щоб уникнути покупки ноутбука, який працює на «межі» своїх можливостей.

Наші консультанти допоможуть Вам зробити правильний вибір, а наш опис категорії «Ноутбуки» буде коротким керівництвом до придбання. Замовити ноутбук в інтернет-магазині Allzora.com.ua можна будь-яким зручним способом: покупка в 1 клік, оформити замовлення через корзину, також можна зателефонувати +38 (067) 311-17-33

Нехай технічний прогрес приносить вам тільки прибуток та хороші емоції!