Планшети

Товари 1-20 з 2453

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 2453

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Компактний ПК, який завжди в кишені


Купити планшет вже давно не розкіш, а гостра необхідність для сучасної людини. Планшети дають переваги, які недоступні або не зовсім практичні з ноутбуком через його великі габарити і менші можливості.

Технічний прогрес і надійність планшетних пристроїв зробили їх одним з найбільш прогресивних в світі інформаційних технологій. На сучасному ринку гаджетів, можна купити планшет для малювання, читання книг, розваг і офісної роботи. Такі пристрої можна використовувати як приставку для ігор або робочий ноутбук, а планшет з сім картою - як повноцінний телефонний пристрій. Таке велике функціональне розмаїття створює плутанину, і ускладнює правильний вибір пристрою. Як вибрати планшет з великим спектром завдань по невеликій вартості? Все не так складно, як здається на перший погляд! Інтернет-магазин Allzora.com.ua завдяки фільтрам каталогу Ноутбуки, ПК і аксесуари, допоможе купити планшет, а також купити чохол для планшета, який відповідатиме саме Вашим вимогам.

Основні параметри планшета

Розмір пристрою визначає де саме Ви будете його використовувати. Для роботи в офісі або на вулиці, планшет 10 дюймів буде оптимальним варіантом. Якщо його призначення виконання щоденних функцій вдома, то зверніть увагу на моделі з діагоналлю дисплея до 13 дюймів.

Розширення екрану також має важливу роль при виборі планшета. Чим розширення вище, тим яскравіше і контрастніше картинка. Якщо Вам доведеться працювати з текстовими документами або обробляти фотографії, це досить важливий критерій. В основному, бюджетний планшет може мати недорогу матрицю, що безпосередньо вплине на передачу кольору і кут огляду.

Процесор - це один з головних ціноутворюючих факторів. Чим більше ядер має пристрій, тим краще. Все це повинно бути доповнено необхідною кількістю пам'яті.

Операційна система відіграє важливу роль при бажанні купити планшет дійсно надійний. Найпопулярнішими є моделі на Android, Windows і IOS. Серед них немає «кращих» або «гірших», є ті,що більше або менше підходять конкретному користувачу.

Буде також важливим визначити завдання, які Ви покладаєте на новий гаджет. Вартість в цьому питанні стоїть не на останньому місці. Якщо Ви хочете купити недорогий планшет на ОС Android, то бюджетний варіант підійде для простих завдань, або навчання дитини. Варіант середнього типу має хороший набір функцій і кілька програм. Ігровий варіант планшета - це практично ПК в меншому розмірі, але з пристойною ціною. Каталог нашого інтернет-магазину надає асортимент різних фірм виробників, щоб Ви могли підібрати кращий для себе. Якщо Вам потрібен ергономічний і сучасний планшет iPad від компанії Apple, клікніть на категорію Планшети та наповніть віртуальну корзину якісним і потрібним товаром, виходячи з Ваших побажань.

Якщо у Вас виникли деякі питання, зверніться до нашого онлайн-консультанту, і розвійте свої сумніви. Для Вас - зручні способи оплати і швидка доставка по Україні. Бажаємо надійних покупок разом з Allzora.com.ua!