Техніка для друку і сканування

Товари 1-20 з 703

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список
 1. 10POS Thermal Printer RP-10N USB+RS232+Ethernet
 2. Bixolon Label Printer SRP-350III USB Black
 3. Bixolon Label Printer SRP-350III USB White
 4. Bixolon Thermal printer SRP-330 USB+parallel. Black
 5. Calculator Canon F-715SG White Blue
 6. Canon Multifunctional Pixma MX475 Fax Wifi
 7. Canon Printer Pixma IX6850 A3 Inkjet
 8. Compatible Ink Cartridge Inkoem 364
 9. Compatible Ink Cartridge Inkoem 935XL
 10. Compatible Ink Cartridge Inkoem 940XL
 11. Compatible Ink Cartridge Inkoem CD97ESC
 12. Compatible Ink Cartridge Inkoem CLI526
 13. Compatible Ink Cartridge Inkoem CLI551XL
 14. Compatible Ink Cartridge Inkoem CLI571XL
 15. Compatible Ink Cartridge Inkoem H933
 16. Compatible Ink Cartridge Inkoem H951XL
 17. Compatible Ink Cartridge Inkoem LC123
 18. Compatible Ink Cartridge Inkoem LC1240XL
 19. Compatible Ink Cartridge Inkoem LC1280
 20. Compatible Ink Cartridge Inkoem LC223

Товари 1-20 з 703

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Високі технології - низька ціна в Allzora.com.ua

Принтери спрощують життя сучасної людини. Сьогоднішній ринок друкувальних пристроїв представлений різними моделями і типами. Але, перш ніж купити принтер, потрібно знати кілька важливих моментів. Від них залежить ціна потрібного Вам товару. Існує дві основні категорії - струменеві і лазерні. Струменеві моделі сьогодні користуються великим попитом завдяки невеликій ціні, компактності і відсутності шуму при роботі. Такий принтер з СНПЧ працює за принципом виведення чорнила на папір зі спеціальних деталей - дюз, фарба подається з картриджів. Важливо відзначити, що технічний прогрес не стоїть на місці - принтери з вбудованим СНПЧ (система безперервної подачі чорнила) стають компактніше, однієї заправки чорнилом повинно вистачити на один рік при друку на місяць близько 500 сторінок в чорно-білому кольорі, близько 200 - в кольорі або 50 фото в хорошій якості.

Якщо Ви вирішили купити лазерний принтер, то він відрізняється високою швидкістю друку і якістю, а також більш високою ціною. Працює такий пристрій за принципом використання технології фотокопіювання. Серед переваг - висока швидкість друку і незалежність цієї швидкості від розширення, а також безшумна робота, невелика ціна на витратні матеріали. Купити принтер з відповідними функціями це справа не проста. Тому, в нашому інтернет-магазині Allzora.com.ua Вам допоможуть вибрати принтер для дому або офісу, наші консультанти порадять хороший принтер для друку фотографій або сканер для документів з необхідними Вам функціями. Також тут ви можете купити плоттер різних фірм виробників, векторного або растрового типу для роботи вдома або в офісі.

Ваш помічник в паперових справах

До недавніх пір, на ринку присутні в основному принтери, без можливості сканування, коли хтось захотів купити БФП, це сприймалося як нестандартна "дивина". В сучасний час, зробити свій вибір стало простіше. Хочете купити сканер, і купити принтер? Немає потреби купувати два різних приладу. У продажу, більшість принтерів з функцією сканера. Залежно від бренду випускаються різні серії принтерів під певні потреби. Бюджетні, офісні та фотопринтери є у Epson, Canon і HP. Принтери Brother є виключенням зі списку. Пристрої цього виробника досить надійні і якісні, але з вузьким модельним розподілом за серіями. Вибір в функціональності і ціновій політиці завжди залишається за споживачем!

Каталог розділу Техніка для друку і сканування інтернет-магазину Allzora, пропонує ознайомитися з різними моделями принтерів і сканерів, які можна відсортувати, використовуючи фільтри. Щоб правильно визначитися з вибором, є можливість докладно прочитати характеристики приладів перед покупкою. Якісна доставка проводиться в будь-який регіон країни. Зверніться до онлайн-консультанта та оформляйте замовлення вже зараз!