Про нас

Про кожен інтернет-ресурс, який з’являється у Всесвітній павутині, резонно запитати: що нового він привносить в інтернет-простір і які цілі сповідує? Ми, автори Allzora.com.ua сформували свою місію – пропонувати товари за ексклюзивними цінами та високою споживчою цінністю!

Вас вже навірно дістали фейки про обіцяні знижки, які ніколи не збуваються?

Ви хочете знайти те джерело інформації, яке не обманює, якому варто довіряти?

Ласкаво просимо на Allzora.com.ua, ми – саме той інтернет- магазин, який ви шукали.

Щоденні знижки

Для того, щоб суттєво знизити ціни на товари, ми домовляємось напряму з виробниками, тому всі спеціальні пропозиції та акції на Allzora.com.ua є ексклюзивними лише для нашого інтернет-магазину. Кожного дня ми пропонуємо низку товарів за супернизькими цінами, хоч і з обмеженою кількістю.

Промо-акції напряму від виробників

Погодьтеся, інколи ми не можемо по-справжньому оцінити товар, якщо його ціна не співпадає з нашими очікуваннями. В таких випадках виробник, щоб ознайомити покупців з товаром та заслужити їхню довіру і симпатію, надає обмежену кількість товарів за зниженою промо-ціною.

Придбавши товар зі знижкою, покупець спочатку перевірить його на якість. І вже потім зробить свої висновки, сформує ставлення до бренду. Якщо після всього він порадить купити товар друзям і знайомим, то сумнівів немає – така стратегія продажу виправдала себе.

Засновник і генеральний директор Фейсбук Марк Цукерберг сказав:

«Люди впливають на людей. Ніщо не впливає на людей більше, ніж рекомендація від надійного друга. Довірений реферал впливає на людей більше, ніж найкраще радіомовне або телевізійне повідомлення. Довірений реферал – Святий Грааль реклами».

Завдяки такій взаємовигідній системі продажу ми пропонуємо покупцям найнижчі ціни!

Не дорога реклама, а низькі ціни

Ми – прихильники низьких цін, тому радимо компаніям-партнерам, не витрачаючи кошти на дорожезну рекламу в телебаченні та інших медіа, вдатися до нестандартного кроку - субсидування їхніх товарів, які продаються на нашому сайті. Нестихаючі акційні пропозиції приваблять покупців краще за будь-яку рекламу!

Новаторство та нові тенденції

Вітчизняні інтернет-магазини в абсолютній більшості не дотримуються тієї практики, що є в західних країнах, де товари в інтернеті є найдешевшими. Ми ж взяли на озброєння саме цей принцип і у нас ціни на всі види товарів нижчі, ніж деінде.

Ваша довіра – найважливіше

Заходьте до нас щодня - і щодня на полицях нашого інтернет-ресурсу ви знаходити нові й нові пропозиції, від яких важко відмовитися. Дякуємо за Вашу довіру, завдяки їй ми розвиваємось і покращуємось.

Наші цінності

Ми – не кращі за інших. Але в нас інакші цінності, а саме – висока якість обслуговування, щоденні знижки, злагоджена робота працівників. Ми обрали курс на довготривалу співпрацю, а справжня нагорода для нас – ваша прихильність і довіра.

Радості вам від вдалих покупок!

Команда Allzora.com.ua