Офісні меблі

Офісні крісла збільшить працездатність співробітників

Навіть найцікавіша і приємна робота буде даватися важко, якщо не забезпечити комфортні умови для неї. Однією зі складових цієї обстановки є офісне крісло. Зручне крісло налаштовує на роботу і допомагає сконцентруватися на поставлених завданнях. Офісне крісло керівника вселяє відвідувачам повагу і підкреслює його соціальний статус.

Тому при покупці зверніть увагу на наступне:

  • Вигин. Повинен знаходитися на рівні попереку. Це знімає напругу зі спини і позбавляє від втоми.
  • Виступи з боків. Дуже добре, якщо вони є. Виступи допомагають підтримувати поставу.
  • Спинка повинна мати профільовану по хребту форму, переважно з поперекової опорою, яка повинна бути рухливою, щоб відрегулювати стілець по висоті користувача.

Офісні крісла: робоча обстановка повинна бути комфортною

Коли Ви облаштовуєте робочий простір свого офісу або домашній кабінет, особливу увагу завжди приділяється офісним кріслам. Адже від правильного вибору моделей залежить комфорт і зручність всіх співробітників і відвідувачів протягом робочого дня. Офісні крісла - основа будь-якого робочого простору. Це візитна картка Вашого приміщення і те, на що перш за все звертають увагу відвідувачі і клієнти. Щоб замовити офісне крісло, важливо визначитися яку роль буде виконувати цей елемент інтер'єру.

  1. для директора: самі статусні, відносно дорогі та технічно оснащені. Як правило, оббивка таких крісел - натуральна шкіра класичного чорного або коричневого кольору або іншого однотонного кольору. Крісло керівника повинно регулюватися не тільки по висоті, але і по нахилу спинки, мати зручні підлокітники і підголівник;
  2. працівникам: зручні крісла дозволять комфортно працювати протягом усього дня. Мають поворотні механізми і коліщатка, що дозволяє зручно маневрувати на робочому місці;
  3. для відвідувачів. Воно має бути досить зручним, практичним, але може виконувати мінімум функцій, так як на ньому довго сидіти не будут. Такі крісла цілком комфортні для короткочасного сидіння, проте слабо підходять для постійного перебування в них.

У каталозі нашого інтернет магазину Ви неодмінно знайдете крісло офісне, яке ідеально впишеться в інтер'єр Вашого офісу. Ми зібрали найбільш популярні моделі крісел, якість і зручність яких перевірена часом. Якщо ви знайшли оптимальний дизайн, вас влаштувала ціна і ви хочете купити крісло для офісу онлайн, можете оформити замовлення через «Корзину». Якщо Ви сумніваєтеся, яке офісне крісло купити ви хочете - із задоволенням відповімо на всі ваші запитання, підберемо оптимальний варіант і допоможемо оформити покупку.

Бажаємо зробити правильний вдалий вибір офісного крісла в інтернет-магазині Allzora.com.ua!

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 488

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 488

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення