Офісний папір

Папір офісний - «співробітник», якого не можна замінити

Серед великої кількості канцелярських товарів, які роблять робочий процес ефективним, особливе місце займає папір. Протягом робочого дня постійно друкуються договори, довідки, звіти, листи та інші необхідні документи. Також такий папір використовують для друку на принтерах, для створення рефератів, дипломних і курсових робіт. Офісний папір, що відповідає всім необхідним вимогам, не тільки потрібний для оформлення документів, але і сприяє довговічності техніки.

Особливості вибору

Вартість офісного паперу залежить від багатьох факторів, серед яких:

  • електростатичні, фізичні, хімічні властивості;
  • щільність;
  • ступінь білизни;
  • тип поверхні (матова, глянцева);
  • формат.

Від щільності паперу залежить його міцність, товщина, прозорість і сумісність з різними типами техніки. Наприклад, для лазерних принтерів і МФУ можна використовувати папір щільністю менше 80 г / м2, тому що в результаті принтери почнуть «жувати» папір і масово виходити з ладу, а про якість друку навіть і говорити не доводиться. Багато в чому якість друку залежить від гладкості паперу. Якщо поверхня аркуша ідеально гладка, можна бути впевненим в коректності роботи друкарського апарату і правильної передачі вихідного матеріалу.

Кожен офіс знає: листів білих багато не буває

Якщо Ви хочете купити офісний папір, то важливо звернути увагу на клас, є три класи: «А» - вищої якості (підходить для високошвидкісного, двостороннього друку), «В» - середнього (гарна якість в поєднанні з доступною ціною) і «С» - економ класу (найнижчі технічні параметри, на ній друкують документи, до яких не пред'являються високі вимоги.). Звичайний варіант класу «С» призначений для створення поточних робочих документів, кореспонденції, звітів, таблиць і графіків. Офісний папір класу «В» відрізняється оптимальним співвідношенням "ціна - якість" і підходить для високошвидкісних принтерів. Для лазерних установок знадобиться дорогий варіант класу «А», який гарантує відсутність у своєму складі інгредієнтів, які негативно впливають на здоров'я людини і працездатність техніки.

Папір офісний а4 оптом і в роздріб

Найпопулярніший і зручний на сьогодні формат - А4, яким користуються у всьому світі. Копіювальні апарати переважно працюють з цим зручним форматом. Купити папір а4 оптом в нашому інтернет-магазині дуже просто, а головне не вимагає особливих зусиль і часу. Далі за популярністю йдуть формати А3 і А5. Широкоформатні листи А3 улюблені художниками, архітекторами, інженерами, для друку схем або презентацій. А5 використовується для створення брошур, листівок, запрошень, але в основному для рекламної продукції. Упаковується папір переважно по 500 аркушів, але також пропонується в упаковках по 200 або 100 листів.

Каталог товарів інтернет-магазину Allzora.com.ua представлений продукцією форматів А3, А4, А5. Всі без винятку товари відрізняються доступною вартістю, що дозволяє придбати необхідну кількість аксесуарів для здійснення друку і копіювання документів. Офісний папір а4 в нашому інтернет-магазині за найнижчими цінами, робить наш магазин вибором №1 в інтернеті серед покупців. Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за професійними консультаціями з приводу вибору паперу та інших витратних матеріалів.

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.