Пакувальний матеріал

Широке застосування скотчу в повсякденному житті

Скотч пакувальний являє собою клейку стрічку з поліпропілену, яка заламінована тільки з одного боку. В офісах таке пристосування знадобиться для пакування коробок і ящиків (наприклад, при переїзді, складуванні або фасуванні певного виду продукції і т.д.). Скотч також використовується для упаковки з'єднання паперу, захисту поверхонь від попадання на них фарби, декорування різних елементів. Сфери використання скотчу не обмежені, оскільки вузький скотч є в кожному пеналі школяра, щоб заклеїти відірвану сторінку підручника або використовувати на уроках рукоділля; широкий скотч, купити який можна у нас, застосовується для упаковки картонних коробок на виробництві. Сучасні виробники виготовляють пакувальний скотч різних видів, у тому числі різноманітний за кольором і навіть оформлений літерним позначенням, яке може, наприклад, відображати логотип Вашої компанії.

Подібний скотч пакувальний відрізняється великою шириною і немаленькою товщиною клейового шару. Продукт має чудові адгезійні властивості. Існують кольорові та прозорі варіації. Сьогодні купити скотч можна в будь-якому канцелярському магазині або навіть газетному кіоску.

До плюсів подібної канцелярської приналежності відносять:

  • стійкість до жирів і вологи;
  • збереження властивостей при впливі негативних чинників;
  • висока зносостійкість;
  • запобігання до утворення конденсату;
  • чудова клейкість матеріалу.

Інтернет-магазин Allzora.com.ua пропонує будь-які канцтовари, включаючи можливість купити скотч таких різновидів:

  • пакувальний;
  • канцелярський;
  • двосторонній.

Інтернет-магазин Allzora.com.ua з радістю допоможе купити скотч пакувальний саме того виду або кольору, який Вам потрібен, адже ми працюємо для вас! Для ознайомлення з даною інформацією на сайті нашої компанії є фотографії кожного товару. Комфортне обслуговування, а також швидка доставка будь-яке місто України приємно здивує вас!

Відобразити як Таблиця Список

14 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

14 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення