Гігієнічні та миючі засоби

Чистячі та миючі засоби — запорука чистоти у Вашому домі!

Кожен погодиться, що прибирання починається з вибору правильних чистячих засобів. В сучасному світі завдяки online-шопінгу можна замовити перевірені товари, в яких високі рейтинги та багато відгуків.

Миючі засоби спрямовані на ефективне видалення забруднень. Якісний продукт повинен бути з оптимальною консистенцією (густота та піноутворення), приємним, не різким ароматом. Адже вони допоможуть відновити атмосферу чистоти та свіжості.

 

i

А чи знали Ви, що перші миючі засоби з'явилися ще в 2500 років до нашої ери в Шумері? Люди розчиняли золу з деревини у воді та варили її з жиром, отримуючи ароматне мило.

 

  • Чистячі засоби для ванної – вони містять різні луги та кислоти, тому підбираючи їх, переконайтеся, що вони підходять для матеріалу Вашої ванни;
  • Освіжувачі повітря – вони можуть бути в різних варіантах: спреї, аерозолі, мікроспреї, гелеві кульки, підвісні блоки та багато інших;
  • Засоби для миття підлоги – представлені двома видами: натуральні та синтетичні. До натуральних, відносять ті засоби, які можна приготувати вдома. Синтетичні відразу готові до використання їх можна придбати в магазині;
  • Універсальні миючі засоби – призначені для усунення різкого запаху, миття підлог, стін та дезінфекції поверхонь;
  • Миючі засоби для кухні – до цієї категорії відносяться не тільки засоби для миття посуду, а також препарати для чищення плит, кахлю, спреї для мікрохвильовок та засоби для видалення жиру.

Як правильно вибрати чистячі засоби?

По-перше, потрібно відразу розділити всю побутову хімію за призначенням, тому що для кожного куточка Вашого дому є свої помічники. Для ванної кімнати використовуйте універсальні миючі засоби з очисною та протимікробною дією – вони приберуть вапняний наліт з ванни, душу, раковини та вб'ють бактерії. На кухні, для духовок, витяжок та плит потрібно взяти спеціальні креми, які розчиняють залишки жиру. По-друге, не можна забувати про тип поверхні, який ви збираєтеся прибирати.

Аllzora.com.ua допоможе Вам у виборі чистячого засобу, який потрібен саме Вам. Тут ви з легкістю можете придбати універсальні миючі засоби, креми для видалення застарілого жиру, поліролі, серветки, а також засоби для килимів купити за вигідною ціною.

Якщо у Вас виникли запитання на рахунок терміну придатності вибраного чистячого засобу, зателефонуйте нашим консультантам, вони обов’язково Вас проінформують та дадуть відповіді на будь-які питання.

Аllzora.com.ua це той самий магазин, який чекає на Вас.

Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення