Освіжувачі повітря та ароматичні свічки

Освіжувачі повітря та ароматичні свічки

Аромати свіжого бризу, лаванди, цитрусових та хвої, навіть якщо Ви хочете наповнити дім ароматом свіжої випічки, то на сьогоднішній день це не проблема. Різноманітність пропонованих освіжувачів повітря настільки величезна, що Ви з легкістю оберете саме той аромат, який шукаєте.

Освіжувачі повітря або ароматичні свічки є дуже ефективним та простим способом покращити аромат повітря в будинку. Адже вони усувають, маскують неприємний запах в приміщенні. Саме санвузли, кімнати санітарного приміщення або підсобки дуже часто потребують усунення цього не приємного аромату. Сучасні види освіжувачів повітря дозволяють вибрати те, що впишеться в інтер'єр будинку та припаде Вам до смаку.

Освіжувачі повітря бувають двох видів:

 1. Сухі – після розпилення в повітрі немає вологи, бризки та слідів на меблях;
 2. Вологі – це аерозолі та спреї.

Також, не варто забувати про ароматичні свічки. Вони не тільки покращать аромат повітря в будинку, але і допоможуть Вам розслабитися після важкого робочого дня.

Який купити освіжувач повітря для дому?

В інтернет магазин allzora.com.ua можна знайти такі варіанти освіжувачів повітря:

 • Аерозолі – найбільш популярний різновид. Їх розпилюють вручну або ж автоматично;
 • Саше – це невеликі пакетики з сумішшю ароматних масел з рослин. Їх можна розміщувати на полицях в шафі або поставити в машину;
 • Водні спреї-освіжувачі є найбільш безпечним і екологічним варіантом освіжувача. Адже вони економно витрачаються, завдяки механічному насосу;
 • Гелі – використовуються для стійкого, не нав’язливого аромату в домі. Вони прості в експлуатації, безпечні для здоров'я та навколишнього середовища. Їх можна ставити в дитячих кімнатах та спальнях;
 • Ароматичні свічки, желе або палички для підпалювання – містять велику концентрацію аромамасел.

Ви можете купити освіжувач повітря для дому, а також ароматичні свічки в інтернет магазині allzora.com.ua. Ми пропонуємо освіжувачі від провідних брендів: GLADE, BREESAL, AIRWICK, із широкими діапазонами ароматів. Також на allzora.com.ua ви знайдете широкий вибір змінних блоків, освіжувачів для машини: сухі, гелеві, тверді та навіть ексклюзивні ароматичні свічки купити для затишку у вашому домі. Також на нашому сайти можна придбати сипучий, твердий чи кремоподібний освіжувач повітря.

Чому варто купляти ароматичні свічки чи освіжувачі на нашому сайті:

 1. Зручний спосіб оплати (безготівковий та готівковий);
 2. Якісні товари;
 3. Доставка по м. Київ та по всій території України;
 4. Онлайн-консультація;
 5. Широкий асортимент освіжувачів повітря та ароматичних свічок.

Оформляйте замовлення на нашому сайті, щоб зекономити кошти та час. Аllzora.com.ua пропонує величезний вибір ароматів: хвойні, цитрусові, морські, квіткові, які здатні в приміщенні зробити приємну атмосферу.

Відобразити як Таблиця Список

18 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

18 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення