Дрібна побутова техніка

Дрібна побутова техніка для дому вже давно стала невід`ємною частиною нашого життя. Технологічні винаходи та сучасні тренди повною мірою стосуються й дрібної побутової техніки для кухні та дому. Зокрема, дрібна побутова техніка для дому та кухні все частіше інтегрується в системи смарт дому й просто працює незалежно, даруючи своїм господарям радість від використання, і щонайголовніше - економію часу на приготування їжі, прибирання в домі.

 

Переваги дрібної побутової техніки для кухні та дому зі смарт функціями

Варто зазначити, що всі «розумні функції» розробляються, щоб зробити «user-friendly» використання техніки кухонної та техніки для дому. Зокрема, управління технікою через смартфон за допомогою мобільного додатку. Деякі з цих функцій можуть бути ще недостатньо освоєні та ще не здобули значної популярності, інші з них вже давно оцінені та вподобані. До останніх можна віднести: чайник з функцією термоспоту, що дозволяє після першого кипіння утримувати температуру води макс. до 90 градусів за Цельсієм. Інший приклад: зволожувач повітря постійно слідкує за рівнем вологості в приміщенні, та за потреби підтримує оптимальну використовуючи датчики. Прикладів можна навести ще з десяток, тому слідкувати за новинками дрібної побутової техніки для кухні й дому означає бути в тренді, покращувати комфорт всієї родини.

Мультиварка-пароварка замінить безліч дрібної побутової техніки для кухні.

За умови обмеженого простору або навпаки, бажання хазяйки зберегти вільний простір на кухні, мінімізувати кількість кухонних приладів, що напряму дублюють одне одного, купити мультиварку буде відмінним рішенням. До базових функцій відносять:

  • Режим «Крупи» - приготування всіх видів каш (гречаної, манної, з різних злаків);
  • режим «Перша страва» допоможе приготувати супи та борщ;
  • Режим «Тушкування» - термічна обробка при невеликій температурі тривалий час;
  • Режим «На пару» - котлети на пару, дієтичні страви;
  • Режим «Смаження» - омлети, обсмажування м`яса з мінімальною кількістю олії.
  • Режим «Випічка» - готувати ніжні бісквіти можна легко та швидко;

До інших, не менш важливих функцій, відноситься автоматичний старт по таймеру, підтримання страви в теплому стані, а також смарт функції - автоматичне визначення калорійності продукту. На перший погляд, деякі з них можуть здатися зайвими, але вони є кроком вперед до розвитку дрібної побутової техніки для кухні, її закономірною еволюцією.

Не можна обійти увагою й ручні пристрої для кухні: овочерізки, подрібнювачі, ломтерізки та терки. Всі вони значно полегшують приготування різноманітних страв. Деякі з них можуть зробити страви незвичними та навіть святковими. Зокрема, фігурні овочерізки допоможуть нарізати овочі на зразок бенкетних. Від лише одного вигляду яскраво оформлених страв піднімається настрій  та покращується апетит. 

Мікрохвильова піч - почесне місце на кожній кухні.

Швидко та ефективно розігріти готову їжу допоможе мікрохвильова піч. З функцією «гриль» вона стає повнофункціональним пристроєм для приготування курки-гриль. Вибираючи «мікрохвильовку» треба звернути увагу на її потужність, а також на дизайн, щоб все на кухні виглядало красиво та гармонійно.

Дрібна побутова техніка для дому (прибирання та прасування) - чисте та завжди охайне помешкання

Вибираючи пилосос на Allzora.com.ua радимо звернути увагу на циклонні пилососи. Вони не мають мішка для збирання пилу, тому їх легко обслуговувати та мити. У спеціальну місткість збирається сміття та бруд, спеціальний датчик повідомляє, коли потрібно висипати сміття. Функція іонізації теж не буде зайвою, після прибирання у помешканні буде створена комфортна атмосфера завдяки насиченню повітря іонами. Також можна розглянути варіант придбання пилососа-робота.

i

Винайденню компактного пилососа, яким ми звикли його бачити, ми можемо завдячувати Джеймсу Спенглеру. Щоб здіймати менше пилу під час нічного прибирання магазинів він використовував електровентилятор, за допомогою якого втягував пил та збирав його у наволочку. За дуже короткий час він запатентував пилосос, розпочав його виробництво та назавжди залишив роботу прибиральника.

Паровий удар, потужність та матеріал підошви - 3 речі, які потрібно вивчити до покупки праски, якщо ви бажаєте отримати те, що ви планували.

  • потужність - від 2000 Bт для побутового використання;
  • покриття підошви - керамічне, алюмінієве, тефлонове або титанове;
  • паровий удар - 70-110 г/хв вистачить для повсякденного використання;

В інтернет-магазині Allzora.com.ua купити дрібну побутову техніку для кухні та дому, а саме: грилі та електроплити, блендери та соковижималки, тостери та бутербродниці, вакууматори, ручні та електричні міксери, електричні чайники, кавомашини та кавомолки можна за вигідною ціною. Від нас - офіційна гарантія від виробника, можливість доставки будь-якою зручною для Вас кур`єрською службою та вичерпна інформація про товар від наших консультантів. Від Вас - відгук про досвід користування технікою, а також - лояльність покупця, яка допоможе нам стати краще.

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 519

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 519

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення