Особиста гігієна

Дотримання правил особистої гігієни - важливий крок для збереження здоров’я та краси

Гігієна - поняття, що охоплює безліч сфер життєдіяльності людини, які мають на меті збереження та покращення загального стану здоров’я, а також профілактика різних захворювань, що можуть виникати з причини порушення гігієнічних норм. Правила особистої гігієни розробляються виключно для всіх, у якій мірі їх дотримуються - питання кожного. Дотримання правил особистої гігієни тіла повинно стати життєвим кредо, за допомогою якого можна бути впевненим у собі та завжди мати позитивне ставлення оточуючих до себе. В ранньому віці дитина краще опановує ці правила у формі гри, щоб у дорослому віці дотримуватися цих правил завжди та за будь-яких умов. В ігровій формі можна залучити дитину до правил особистої гігієни, застосовуючи так звані “кейси”. Ось декілька прикладів:

  • Ти збираєшся провести декілька днів у будиночку в лісі, які засоби гігієни та догляду за собою потрібно взяти? Відповідь: мило, зубну пасту і щітку, рушник, гребінець.
  • Сім’я вирушає на відпочинок на морі на 2 тижні, що потрібно взяти з собою? Відповідь: мило, мочалку, зубну пасту і щітку, рушник, фен.

i

Слово «гігієна» походить від грецького слова «higienos», що означає «здоровий». Гігієна - одна з найдавніших наук. У зведенні законів Давньої Індії вказувалося, що людина повинна слідкувати за станом шкіри та зубів.

Вдома чи в дорозі - особиста гігієна має бути на належному рівні

В повсякденному житті кожен з нас має свій улюблений набір засобів особистої гігієни. Якщо трапляється необхідність десь поїхати чи ви збираєтесь на відпочинок - особиста гігієна повинна бути на належному рівні. Зубна щітка, зубна паста, фен та багато чого іншого є засобами та речами, без яких, навіть найменший час, людина почувається некомфортно. До цього списку можна легко додати ще з десяток найменувань: ополіскувачі для ротової порожнини, зубні нитки, іригатори, машинки для стрижки, а також бритви для чоловіків та жінок.

Догляд за ротовою порожниною

Сучасні технології не обійшли стороною засоби особистої гігієни та прилади по догляду за ротовою порожниною. На allzora.com.ua можна вибрати та придбати електричні зубні щітки, електричні іригатори та інші пристрої, які значно полегшують чищення та гігієнічну обробку зубів та всієї ротової порожнини. Для тих, хто віддає перевагу класичним методам чищення ротової порожнини, є в продажу зубні щітки різної жорсткості. Поєднавши електричні та ручні засоби можна досягти максимального гігієнічного ефекту. Звичайно, без професійного чищення ротової порожнини й зокрема, процедури видалення зубного каменю не обійтись, проте дотримання гігієни порожнини рота та регулярне чищення зубів відтермінує ці процедури рівно до того часу, коли вони плануються.

Дитячі гігієнічні товари

Гігієнічні товари для дітей мають ряд додаткових вимог, головною серед яких є безпечність використання та відсутність компонентів, що можуть викликати алергічні реакції. Тому варто вибирати лише якісні та натуральні засоби особистої гігієни для дітей та ретельно вивчати склад засобу. В інтернет-магазині allzora.com.ua дитячі гігієнічні товари представлені відомими виробниками Canpol, Procter & Gamble, Pampers та інші.

Купити лікувально-профілактичну пасту, ополіскувач для ротової порожнини, електричну зубну щітку, іригатор, фен та безліч інших товарів особистої гігієни для дорослих та дітей можна за доступною ціною на Allzora.com.ua. Оцініть переваги користування інтерфейсом та фільтрами на сайті, додавайте все потрібне до корзини та оплачуйте покупку будь-яким зручним для Вас способом. 

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 91

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 91

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення