Велика побутова техніка

Дуже часто ми навіть й гадки не маємо наскільки велика побутова техніка спрощує наше життя, покращує її якість чи просто є корисною в побуті. У повній мірі ми розуміємо наскільки ці всі прилади важливі лише тоді, коли вони виходять з ладу або вже нездатні повною мірою виконувати свої функції з причини морального старіння. Нова, більш економна та продуктивна велика побутова техніка вже чекає на Вас в інтернет-магазині побутової техніки Allzora.com.ua, залишилося лише зробити правильний вибір, в чому ми вам і допоможемо. 

Враховуючи те, що в наш час вибір виробників великої побутової техніки та моделей, які вони випускають є надзвичайно широкий, не кажучи вже й про варіанти рішень по кольору, щоб купити велику побутову техніку яка найкраще підійде саме для Вас, потрібно спиратися на наступні параметри:

Функції. Перед покупкою потрібно проаналізувати функції, які ви вважаєте першочерговими, далі - другорядні, але все ще бажані, за умови, якщо останні не занадто обтяжують бюджет покупки.

Продуктивність - розрахувати її можна з технічних характеристик. Наприклад: яку площу може прибрати пилосос за визначений час, скільки разів потрібно висипати сміття з пилозбірника за один сеанс прибирання з розрахунку площі, який об'єм продуктів може бути заморожений у морозильній камері за певний час. Вибирати продуктивність, тобто прогнозувати її, потрібно мінімум на років п`ять, а то й десять. Життєвий цикл великої побутової техніки набагато більший ніж дрібної, тому до покупки потрібно підходити з розумом. 

Енергоефективність - виробники постійно вдосконалюють велику побутову техніку, вона стає більш енергоефективною. Класи енергоефективності F, E, здається вже давно «канули в лету», залишаючись окремими екземплярами в магазинах зі значною знижкою. Звичайно, ніхто не відговорює від покупки техніки з низьким класом енергоспоживання,але слід пам'ятати, що велика побутова техніка з класом енергоефективності класу А є більш сучасною та має більш довгий цикл використання не кажучи вже й про більш низьке річне споживання електроенергії. 

Оплачуючи щомісяця рахунок за електроенергію можна наочно бачити який об`єм споживає кожен з електронних пристроїв. Особлива увага приділяється великій побутовій техніці, яка працює цілодобово, зокрема холодильнику. Дізнатися про об'єм споживання можна й до покупки, наліпка зі шкалою від червоного до зеленого добре помітна та дає можливість ознайомитися з середнім річним споживанням електроенергії.  Всього є 10 класів - від D до А+++. Для порівняння - А та А+ відрізняються на 20% за рівнем споживання електроенергії. Холодильник чи інший пристрій з класом А+++ значно дорожчий за той, що має А чи навіть А+, тому тут теж потрібно робити вибір між ціною та класом енергоефективності.

Гарантія та сервісне обслуговування. Виробники, які мають хорошу репутацію, пропонують бездоганний сервіс, гарантійний ремонт та післягарантійний сервіс по всій території країн, в яких їх товари продаються. З виробниками «2-го ешелону» ці зобов'язання, скоріше за все, теж виконуються, але доступність запчастин для ремонту може бути обмежена часом на їх доставку в країну, де виробник не має представництв. Більшість відомих виробників великої побутової техніки пропонують сервіс «ремонту на дому». Також виробники пральних машин, зокрема LG, пропонують спеціальну діагностику за допомогою сервісного меню, у випадках, коли користувач може самостійно виправити «софтову» помилку.

Велику побутову техніку від відомих брендів та виробників за найбільш вигідною ціною  та гарантією від виробника можна придбати в інтернет-магазині міжнародних спеціальностей Allzora.com.ua. Замовити доставку можна в будь-який населений пункт України самовивозом з поштового відділення та адресною доставкою. Купуйте велику побутову техніку на Allzora.com.ua та покращуйте свій побут вже зараз!

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 147

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 147

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення