Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

 

     Інтернет-магазин Allzora.com.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі інтернет-магазину Allzora.com.ua можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

 

1. Загальні положення

1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефонами, які вказані на сайті, і при реєстрації самим Користувачем (створення Особистого кабінету). Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина або при реєстрації на сайті). Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2 Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.3 Реєструючись, користувач надає згоду з цією Політикою конфіденційності та на обробку його персональних даних на умовах цієї Політики конфіденційності, на  безстрокову обробку Адміністрацією  сайту Allzora.com.ua його персональних даних (ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки) з метою надання послуг з продажу і доставки замовлених користувачем товарів, зв'язку з ним, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених  користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з ним, а також для обробки запитів і заявок від нього.

1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту інтернет-магазину Allzora.com.ua.

1.5 Ця Політика застосовується тільки до сайту інтернет-магазину Allzora.com.ua. Інтернет-магазин Allzora.com.ua не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті інтернет-магазину Allzora.com.ua.

1.6 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину.

1.7 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними Користувача. Інтернет-магазин Allzora.com.ua не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом. Ми рекомендуємо Користувачам використовувати складні паролі, які складаються з цифр і букв. Змінити пароль для доступу до своїх даних Користувач може скориставшись функцією "Мій акаунт" і зайшовши в розділ "Мій акаунт".

 

 2. Персональні дані


2.1 Інтернет-магазин Allzora.com.ua збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки. Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

 2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

 2.3 Інтернет-магазин Allzora.com.збирає IP-адреси користувачів.

 2.4. 3 Інтернет-магазин Allzora.com.ua має доступ до інформації про адреси сторонніх сайтів, з яких Користувач перейшов на сайт Allzora.com.ua.

 

3. Мета збору і обробки персональних даних користувачів


3.1 Інтернет-магазин Allzora.com.ua збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.

 3.2 Інтернет-магазин Allzora.com.ua збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з Користувачем, для обробки запитів і заявок від Користувача, а також для маркетингових або рекламних цілей чи досліджень громадської думки.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

 

4. Умови надання доступу до бази даних


 4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам, крім випадків визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині Allzora.com.ua. Зокрема Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин Allzora.com.ua має права передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет-магазину Allzora.com.ua, включаючи доставку Товару.

 4.3 При втраті або розголошення персональних даних інтернет-магазин Allzora.com.ua інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

 4.4 Інтернет-магазин Allzora.com.ua приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

 

5. Зміна Користувачем персональної інформації


5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, скориставшись функцією входу в "Мій кабінет" і зайшовши в розділ "Мій акаунт".

 

6. Права Користувача

6.1. Користувач як суб’єкт персональних даних має право:

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

 2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

3) на доступ до своїх персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

6.2. Електронні листи з інформаційними повідомленнями або маркетинговим контентом, які надсилаються Користувачу інтернет-магазином Allzora.com.ua, містять інформацію про спосіб відмови від отримання таких повідомлень слідуючи наведеним в листі інструкціям. Якщо Користувач не бажає отримувати від нас електронні листи, ми припинимо надсилати йому  листи на майбутнє після того як він натисне на лінк "Відписатися".

 

7. Зміна Політики конфіденційності


7.1 Ми можемо право змінити умови Політики конфіденційності у випадку зміна в чинному законодавсті. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як інтернет-магазин Allzora.com.ua захищає персональні дані своїх користувачів.