Фінські сауни

Фінські сауни

9 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

9 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Що спільного між заняттям спортом і відвідуванням фінської сауни?

обидва заняття сприяють поліпшенню стану здоров'я;

• стиль життя, в якому не остання роль виділена аксесуарам і традиціям;

• досягнення максимально хорошого ефекту з урахуванням особливостей тренувань і індивідуальних фізіологічних потреб;

Звідси випливає, що регулярне відвідування фінської сауни дозволить підготувати організм для занять спортом та покращити стан здоров`я.

 kupyty_finsku_saunu

Фінська сауна - місце для відпочинку і медитації.

Для дебатів про політику і інших «важливих» переговорів більше підходить римська лазня, оскільки робоча температура в фінській сауні набагато вище, а перспектива отримати опік дихальних шляхів зовсім не радує. Фінська сауна відноситься до «сухого» типу саун, що дуже добре для тих людей, які постійно перебувають у вологому і холодному кліматі. Тому, відвідування фінської сауни взимку набуває більший сенс. Вся суть роботи фінської сауни полягає в наступному «механізмі» - чим сильніше розігрітий повітря в сауні (в розумних межах, до 80-90 градусів за Цельсієм), тим інтенсивніше випаровується піт з шкірного покриву. Токсини та шлаки виділяються за допомогою потовиділення значно швидше, і що найголовніше - ефективніше. Величезну роль для терапевтичного ефекту виконують матеріали, з якого виготовляються фінські сауни. Як правило, це полярна ялина, яка застосовується для виробництва стінових брусів та для обшивки. Також ідеально підходять такі породи деревини як липа, береза або осика.

 

Який вигляд повинна мати справжня фінська сауна?

У розумінні фінів, засновників банних традицій, фінська сауна являє собою чотирикутну будову площею не більше ніж 5-6 квадратних метрів для одночасного перебування 2-х або 3-х чоловік. Російська лазня - результат іншого уявлення про розміри сауни, вона набагато більша від фінської, середня за розміром російська лазня (сауна) вміщує більше 6-ти осіб.

 

Купити сауну для будинку можна не турбуючись про те, що вона буде займати багато місця.

«Серцем» будь-сауни є піч. Вона може бути класичною - на дровах або ж електричною. Для ще більшої економії простору рекомендується купити піч для сауни електричну. Яку б ви не вибрали, в народі її називають «кам'янка». Вона має повністю схожий функціонал в порівнянні з тою, що працює на дровах, при цьому пропонує ряд додаткових опцій - примусова система циркуляції повітря, більш безпечна експлуатація, незважаючи на свою «електричну складову». Але головне - на розжарені камені електричної печі для сауни можна і потрібно поливати воду! Після покупки фінської сауни можна розглядати для себе можливість придбання парогенератора - таким чином, фінську сауну можна при бажанні перетворити в російську лазню. Нагадаємо, що російська лазня для тих, хто любить не тільки гаряче повітря, а й більш вологе. З аксесуарів - спеціальна шапочка для сауни, щоб захистити голову від перегріву, а волосся від пересихання.

 

У підкатегорії «Фінські сауни» Ви можете ознайомитися з повним асортиментом фінських саун.

Лінійка фінських саун компанії Mountfield складається з базових моделей Mountfield Heikki, середньої цінової категорії Mountfield Farin і більш просунутою Mountfield Parima 4 (вміщує 4-5 чоловік). Завдяки технічним рішенням компанії Mountfield, користуватися фінською сауною можна в той самий день, коли вам її доставили та встановили. При цьому, компанія виробник гарантує безпечну експлуатацію згідно найсуворіших норм та стандартів у цій галузі. Всі компоненти продумані до дрібниць - двері виготовлені зі скла, а внутрішня ручка - з дерева. Фінська сауна гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр завдяки різним способам розміщення.

 

Порада від команди інтернет-магазину Allzora.com.ua - починайте процедури у фінській сауні в гарному настрої, позбавляйтеся від шкідливих звичок, якщо такі є. Дотримуйтеся золотих правил: «Не вживати їжу за 2 години до відвідування сауни» і «НІ вживання алкоголю в сауні». За цих умов, хороший результат, а разом з ним відмінне самопочуття будуть вашими постійними супутниками! Збірну сауну купити в Україні можна прямо зараз, а після доставки скористатися нашою послугою «Сауна під ключ» - ми все покажемо і навчимо!