Каміни для саун

3 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

3 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Сауна - відмінне місце, де можна розслабитися і відпочити. Запах диму, потріскування багаття в печі і підкидання сухих дров у топку, - ці принади припадають до душі любителям добряче попаритися. Але є й інша категорія людей, які вважають за краще щоб лазня нагрівалася швидко, без сміття та золи. Таку ідеальну чистоту біля парилки, а також ефективне використання, забезпечує сучасна електропіч для сауни. У питанні вибору відповідних пристосувань правих немає, адже кожен спосіб нагріву має свої плюси і мінуси, виходячи з переваг користувачів. Головне що варто пам'ятати - лазня це відпочинок, і у кожного свої критерії яким він повинен бути. Однак на сьогодні, електрокам'янка для сауни набагато більш популярний і привабливий вибір в порівнянні з будь-якими іншими оборудованіямі для обігріву парної.

kupyty_pich-kamin

Зручні особливості електричного опалювального приладу для сауни 

Якщо врахувати переваги такого виду нагрівачів для саун, можна відзначити очевидне - установка печей які використовують дрова обходитися в копієчку власнику лазні, на відміну від установки електрокам'янки. Електропіч для сауни не вимагає установки димоходу, і її менші розміри дозволяють збільшити місце в кімнаті. Більше не потрібно носити дрова, відсутній дим і зола в лазні. Сучасні електрокам'янки для сауни відрізняються розмірами, потужністю, функціональністю, тепловіддачею, а також призначені для різних приміщень. Вони легкі в експлуатації і спеціально автоматизовані. Під час включення обладнання з екраном задається програма, після чого відбувається процес нагрівання і виділення пара. За допомогою цих пристроїв можна не турбуватися про те, що виникне якась надзвичайна ситуація. Варто лише купити піч електричну і Ви не раз переконаєтеся в її ефективності, безпеці та довговічності.

Електропіч для сауни виробляється з твердої високоякісної сталі і кожна окрема модель проходить цілий ряд тестувань. Підібрати прилад потрібно виходячи з площі, що обігрівається. Працює за простим принципом створення пара - за допомогою тенів здійснюється нагрів каменю, тепло наповнює приміщення і за рахунок акумуляції підтримується в камені протягом довгого часу. Під час впливу з водою відбувається виділення м'якого пара. З цим завданням добре впораються електрокам'янки для сауни 220 вольт і більш потужні - трифазні 380 вольт. Сучасне обладнання з електричним підігрівом дозволяє домогтися отримання більш якісного пара з поліпшеними показниками. Такий ефект створює електрокам'янка з парогенератором. У цьому випадку утворення пари стає простим і автоматизованим. У компактних камінах є спеціальний резервуар для води і окремі нагрівальні елементи. При цьому стає можливим отримувати широкий діапазон показників мікроклімату сауни. Деякі моделі електрокам”янок мають додатковий резервуар для ароматичних масел. Змішуючись з парою, вони створюють атмосферу релаксу і наповнюють сауну приємним ароматом. Такі доповнення сподобаються навіть не любителям відпочинку в сауні.

Простота монтажу, компактні габарити, економне обслуговування і легке управління робочими режимами - переконливі переваги, щоб купити електропіч для сауни. При пошуку підходящої моделі, допомога професіоналів в цій справі обов'язково знадобиться. Зв'яжіться з нашими онлайн-консультантами і скористайтеся ним вже зараз!