Для туризму

Якісні туристичні товари та товари для подорожей - гарантія вдалого відпочинку та приємної поїздки.

Всі, хто хоч раз подорожували на далеку відстань, стикалися з деякими проблемами в процесі поїздки - не вистачає місця у валізі всім потрібним для подорожі речам, виникають питання щодо збереження речей в сухому стані, особливо в кемпінгу або під час проходження гірськими маршрутами. Тому, деякі товари для подорожей та туризму встигли стати популярними та вважаються незамінними (приміром - водонепроникні пакети для документів), до інших лише поки придивляються та, зрештою, купують, щоб переконатися наскільки вони ефективні, перевірити їх на практиці.

 

i

Вважається, що термін «туризм» вперше з`явився у XVIII столітті та перекладався на кшталт «мандрівка заради задоволення». Подальша популяризація терміну завдячує Стендалю (Анрі-Марі Бейль) і його твору «Спогади туриста» (Memoires d’un touriste), який був виданий у 1838 році. 

 

Правильно зібрати валізу з Allzora.com.ua просто! Безліч корисних та потрібних аксесуарів для подорожей можуть бути вашими!

Всі знають, що особисті речі та приналежності для подорожей рекомендовано пакувати у валізу у правильній послідовності, починаючи з великих предметів та не допускаючи порожнин. Шампуні, бальзами та креми необхідно упакувати у герметичні пакети. Щоб не перевищити ліміт на вагу багажу, яку встановлюють авіаперевізники та не платити зайві кошти, можна скористатися наступною порадою: вибирати всі аксесуари для подорожей у форматі «міні» - міні-фен, зубна паста у міні-тюбику та розкладна міні-щітка для волосся та ін. Таким чином, ваш багаж буде легшим, а на зекономлені гроші за «overweight» можна придбати подарунки рідним та друзям або навіть пообідати у ресторані перед відльотом додому.

Перелік туристичних товарів інтернет-магазину Allzora.com.ua які будуть справжніми помічниками у подорожі:

  • Багажна стрічка та цифрові ваги 2 в 1. Стрічка із цифровим замком, що дозволить зберегти валізу від доступу сторонніх осіб, особливо під час очікування рейсу. Цифрові ваги допоможуть вберегти ваш гаманець від зайвих витрат, особливо якщо ви не планували перевищувати ліміт ваги вашої валізи.
  • Портативний органайзер для валізи. Працює наступним чином: речі складаються у чітко визначені відсіки, які при закриванні валізи значно ущільнюються, а при відкриванні валізи ви можете отримати швидкий доступ до них.
  • Вакууматор для одягу. Принцип роботи цього аксесуару для подорожей повністю ідентичний вакууматору для харчових продуктів, але з метою економити місце у валізі шляхом стискання одягу або матеріалу. Добре підійдуть такі вакуумні пакети для ворсових рушників та халатів, які, з урахуванням особливостей цього матеріалу, займають багато місця.
  • Дорожня сумка для взуття. Є потреба перевозити багато пар взуття, а місця у валізі для них не вистачає? У спеціальній сумці з відсіками взуття надійно фіксується та не деформується, як зазвичай. Гадаємо, що вже мали місце прикрі випадки, коли взуття на шпильках буквально «проштрикує» дорогу техніку на кшталт ноутбуків та планшетів. Туристичні товари цього типу допоможуть зберегти не лише нерви, а й чималі гроші.
  • Адаптери під різні типи розеток - аксесуар для подорожей №1. Плануючи поїздку до США, Австралії та Великобританії слід мати на увазі, що в цих країнах роз’єм живлення мережі відрізняється від звичної нам «євровилки та євророзетки». Можливо, через деякий час будуть прийняті єдині стандарти щодо роз'ємів у всіх країнах світу. До того часу, слід у цьому бути обізнаним, щоб не залишити своїх електронних улюбленців та інструменти для бізнесу без живлення, а себе без роботи.

Обізнаний - означає «озброєний» - подорожувати з туристичними товарами від Allzora.сom.ua комфортніше, простіше та безпечніше.

У такій нелегкій справі як: найефективніше для внутрішнього простору зібрати речі, вберегти валізу від крадіжки або принаймні мінімізувати таку можливість від зловмисників, не допустити надлишок ваги багажу, за який потрібно додатково сплачувати, допоможуть туристичні товари, аксесуари для подорожей та приналежності для подорожей, які можна придбати будь-яким зручним для Вас способом оплати та доставки в інтернет-магазині міжнародних спеціальностей Allzora.com.ua.

Відобразити як Таблиця Список

12 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

12 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення