Плавання

Плавання – найкращий вибір на шляху до здоров'я

Будь-яке заняття вважається корисним, якщо воно приносить задоволення та радість, покращує настрій та заряджає оптимізмом. Плавання є одним із занять, яке здатне забезпечити людину всіма вищевказаними перевагами, але за своїм, особливим методом, що надає: 

  • задоволення від того, що тіло стає легшим та працюють всі м'язи;
  • оптимізму, коли людина ставить перед собою нові завдання у плаванні на час або на відстань;
  • хорошого настрою, який гарантований після відвідування басейну.

i

Кращі години для плавання – з 7.00 до 9.00 та з 18.00 до 20.00. Зранку організм здатний витримувати значні фізичні навантаження, для професійних плавців це найкращий час для тренування. Вечірній час підійде для всіх, хто бажає скинути максимум калорій та мати добрий сон.

Які аксесуари для плавання брати з собою в басейн?

Асортимент товарів для плавання є значний, знайомство з ним відбувається по мірі того, наскільки професійно людина ним займається. Для дітей, дуже важливо, щоб вони виглядали в басейні як їх кумир, професійний плавець, ідеал якого можна наслідувати. Тому, для початку, рекомендується купити набір для плавання, частина елементів якого, буде відразу використовуватися, а інша - зачекає свого часу. З товарів для плаванням, без яких навіть не допустять до плавання є, насамперед, предмети особистої гігієни (рушник та змінна білизна), а також купальник. Шапочка для плавання та спеціальні окуляри є аксесуарами для плавання в басейні, які додають комфорту та часто вважаються обов'язковими.

Аксесуари та товари для плавання на Allzora.com.ua можна переглянути та придбати в наступних підкатегоріях: 

  • плавальні приналежності: плавальні прищепки для носа та вушні беруші;
  • спортивні плавальні костюми та плавки: жіночі, чоловічі та дитячі;
  • окуляри для плавання різних форм та розмірів;
  • плавальні шапочки з латексу або силікону, класичні та професійні.

Допоможемо вибрати товари, аксесуари, все для плавання в басейні в інтернет-магазині Allzora.com.ua

Може здатися трохи дивним, але найбільше проблем виникає з вибором найпростішого аксесуару для плавання в басейні - шапочка для плавання. Насправді, не існує окремо чоловічих або жіночих шапочок, всі вони йдуть у форматі «унісекс». Вирішальним у виборі шапочки для басейну є розмір, який поділяють на дорослий, середнього розміру та дитячий. Середній розмір шапочки добре підійде для підлітків та людей з невеликою головою. Купуючи цей корисний, і найімовірніше, незамінний аксесуар, потрібно орієнтуватися лише на розмір. Треба бути готовим до того, що одягнувши її вперше, ви скоріше за все відчуєте, як вона стискає голову, але це згодом пройде. Дитячі товари для плавання теж повинні бути не лише зручними, а й гарними, подобатися дітям. Емоційна сторона того, як дитина сама собі подобається у цьому вбранні, часто є вирішальною для початку тренувань чи продовження їх на тривалий час.

Інший, часто недооцінений початківцями аксесуар - окуляри для плавання. Хибно вважати його аксесуаром винятково для професійного спорту, професійним інструментом лише для змагань. Окуляри  для плавання захищають очі від подразнень та води, що містить хлор та його замінники не лише тоді, коли ви занурюєтесь у воду, а й коли ви просто знаходитеся на поверхні. Випари дезінфікуючих речовин мінімальні у сучасних басейнах, але вони мають місце майже завжди.

Купити товари для плавання, а також різноманітні аксесуари для плавання відомих європейських та світових брендів Nike, Speedo, Adidas, можна у зручному для вас способі оплати (готівковий та безготівковий розрахунок) та доставки (Нова Пошта, Укрпошта, Meest Express та інші, за домовленістю).

Корисного Вам водного відпочинку з інтернет-магазином міжнародних спеціальностей Allzora.com.ua!

Відобразити як Таблиця Список

24 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

24 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення