Теніс та настільний теніс

Долучайтеся до здорового способу життя з грою в теніс та Allzora.com.ua

Теніс - один з небагатьох видів спорту, займатися який можна з п'яти років. Саме в цьому віці активно розвивається координація рухів, тож з професійної точки зору це саме той час, коли варто починати заняття. Не варто засмучуватися, якщо про всі переваги тенісу ви дізналися вже у зрілому віці - гра в теніс розвиває мислення, просторову уяву, навички контролювати себе та приймати самостійні рішення. Товари для тенісу допоможуть правильно організувати гру, насолоджуватися кожним приємним моментом та бажаними результатами.

Тенісна мода в інтернет-магазині Allzora.com.ua

Основи правил гри в теніс сформувалися такими як ми звикли, у 1870 році. В цей період існував й певний дрес-код, який був, м'яко кажучи, незручним. Тенісистки 18 століття виходили на корт у корсеті та навіть у хутряному вбранні. З самої назви зрозуміло, що мови не було про які-небудь визначні досягнення в такій уніформі. Після другої світової війни тренди жіночого одягу для тенісу різко змінилися у напрямку до більш практичної футболки та спідниці. Ще пізніше - тенісне плаття довжиною трохи вище коліна. Чоловічий одяг для тенісу представлений у більш вузькому асортименті -  футболкою поло та шортами.i

Цікавим фактом є й те, що для захисту голови від сонця під час гри в теніс на відкритому корті найкраще підійшов головний убір, який використовується гравцями в гольф і це було розумним рішення.

Взуття для тенісу потрібно вибирати виходячи з того, де воно буде використовуватися - на закритому корті зі штучним покриттям чи на відкритому ґрунтовому корті. Для останнього добре підійде взуття з неглибоким протектором типу «ялинка» який займає від 80% до 100% поверхні підошви. 

Все для тенісу в інтернет-магазині міжнародних спеціальностей Allzora.com.ua

 

Товари для тенісу - ціла індустрія, яка вимагає більш детального вивчення та поступового освоєння, починаючи від базових знань про типи ракеток і закінчуючи методикою гри.

  • тенісна ракетка. Для початківця підійде стандартна тенісна ракетка зі збільшеною робочою поверхнею 266-330 кв. см та довжиною 68-71 см. Найкращим матеріалом для тенісних ракеток є титан або графіт.
  • тенісний м'яч. У 18 ст. тенісні м'ячі виготовляли з овечої шкіри та перев’язували їх білою стрічкою, щоб вони були більш помітними під час гри. Ця традиція збереглась й до нині, а основним матеріал для його виготовлення є гума, вкрита приємним на дотик текстильним матеріалом.
  • вібропоглинач для тенісної ракетки. Чим краще гравець володіє майстерністю гри, тим краще він відчуває удари м'яча, що передаються від струн до ручки. Щоб зменшити вібраційні «удари» використовуються спеціальні демпфери, які поглинають їх. Рекомендується купити вібропоглинач на ракетку, оскільки перевага його використання відчувається вже з перших годин гри.

 

В набір для тенісу входять й інші товари: 

  • намотки на руку різних розмірів та матеріалу виготовлення
  • рюкзаки та сумки для одягу
  • чохли для тенісних ракеток
  • запасні струни для ракеток
  • пляшки для води. 

Настільний теніс (пінг-понг)- вид спорту, що тренує мозок та долає стрес

Для гри в настільний теніс знадобиться пара ракеток та спеціальний м'ячик кулькоподібної форми. Інший, незамінний аксесуар - стіл, який розділений на 2 частини сіткою, як у великому тенісі. М’ячі для пінг-понгу порожнисті, а ракетки мають спеціальне пористе покриття. Правила гри залишилися майже незмінні з 18 ст. Методика гри значно змінилася, оскільки завдяки технології виготовлення ракеток можна вміло змінювати напрям польоту кульки, закручуючи її у потрібному напрямку. Досить часто можна спостерігати, як гравці у настільний теніс відходять на 5 чи навіть 10 метрів від столу та вміло керують напрямком польоту кульки (м’ячика).

Купити товари для тенісу (великого та настільного) відомих виробників тенісного одягу, взуття, ракеток та аксесуарів Babolat, Head, Princе, Dunlop та Wilson ви можете у цій підкатегорії. Відчуйте всі переваги придбання товарів в інтернет-магазині Allzora.com.ua – швидке оформлення замовлення, можливість об'єднати товари з різних складів у одне замовлення та доставка будь-яким поштовим перевізником по Україні.

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 29

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 29

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення