Товари для дому

Товари 1-20 з 4998

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список
 1. 3ажигалка 142483
 2. 3ажигалка 142526
 3. 3ажигалка 142548
 4. 3ажигалка Electro Usb
 5. 3ажигалка Испания 143906
 6. Alarm Clock with Wireless Charger Qi Чёрный
 7. Aптечка (34 x 23 x 11 cm)
 8. Aптечка Medical Center (22,5 x 15,5 cm)
 9. Aптечка Medical Center (30 x 30 x 12 cm)
 10. Aптечка Белый 111088
 11. Bluetooth-брелок-динамик USB 1W 146176
 12. Hanging mirror Чёрный 111836
 13. IP-камера D-Link DCS-4605EV 1080 px Full HD LAN Белый
 14. IP-камера D-Link DCS-4705E 1080 px Full HD LAN Белый
 15. IP-камера D-Link DCS-8300LH 1080p Full HD Bluetooth Белый
 16. IP-камера D-Link DCS-8515LH 720 px WiFi Белый
 17. IP-камера D-Link DCS-8525LH 1080 px 360º WiFi Белый
 18. IP-камера D-Link DCS-8600LH 135º 1080 px Белый

Товари 1-20 з 4998

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Набори інструментів - Allzora.com.ua

У категорії «Товари для дому» інтернет-магазин Allzora.com.ua представляє продукцію, яка є незамінним помічником у веденні домашнього господарства. У нас Ви можете купити набір інструментів, різні електричні і механічні пристрої, без яких складно, а часто і зовсім неможливо обійтися в повсякденному житті. До категорії “Товари для дому” можна віднести і товари, які здатні забезпечити комфорт для власника, зокрема - піч-камін

Купити електроіструмент - «озброїтися» для ведення домашнього господарства

Для якісного виконання домашніх робіт власними силами пропонуємо купити набір інструментів для дому, вибравши їх з великої кількості пропозицій. У нас Ви можете купити електроінструмент - дрилі та шуруповерти, міксери і будівельні фени, перфоратори і відбійні молотки, інші електричні пристрої, а також необхідні аксесуари до них: змінні насадки, шурупи різної довжини та діаметру, тощо. Завдяки деталізованим описам проаналізуйте характеристики товарів і зробіть оптимальний вибір. Купити набір інструментів для дому буде легко і просто.

Для того, щоб купити товари для дому з необхідними функціями, треба озброїтися всіма технічними характеристиками, і в цьому також допоможе сайт. Він виконає роль інформатора про кожен вид електричних пристроїв, а також їх моделях. Цьому служать фільтри і сортування по ціні, завдяки чому Ви можете знайти і купити електроінструмент з потрібними параметрами за тією ціною, яка Вас влаштує.

 Домашнім улюбленцям - усе найкраще

Інтернет магазин товарів для дому Allzora.com.ua сповна задовільнить запити любителів домашніх тварин: в цьому сегменті представлений найширший перелік товарів. Купити корм для котів, причому з детальним описом кожного з його видів, Корми для домашніх тварин - Allzora.com.uaпереваг над іншими можна без найменших труднощів. Представлений корм для котів різного віку і ваги.

Щоб завершити тему домашніх тварин, згадаємо про перший друга людини - Барбос і його чотириногих родичів. Як цуценята, так і дорослі Ваші вихованці не залишаться ображеними: інтернет-магазин товарів для дому пропонує купити корм для собак і предмети догляду за ними. У відповідному розділі сайту Ви зможете замовити і купити корм для собак і котів в різних упаковках і різним вмістом.

Щоб комфорт вам відчути ...

Щоб відчути справжній комфорт і смак життя, у нас можна купити піч-камін - особливо популярний нині предмет домашнього облаштування. У нас представлені пристрої різних модифікацій, різних фірм-виробників і країн походження. Скористайтеся описами, щоб купити піч-камін на сайті - і Ваша квартира або будинок стане ще більш затишною.

Щоб купити фотоелектричні панелі - найсучасніші засоби виробництва електроенергії - відновлюваної і екологічно чистої, теж варто скористатися послугами інтернет-магазину Allzora.com.ua. Купити фотоелектричні панелі варто для того, щоб мати власний, незалежний ні від кого джерело енергії.

Зручно у нас також замовити та купити господарські товари - серветки, одноразовий посуд і багато іншого. В наявності є різноманітний садовий інвентар.

«Відгуки» - справедливе дзеркало

Ми постійно відстежуємо новинки і поповнюємо асортимент товарів для дому, на нашому сайті можна купити набір інструментів для різних цілей: будівництво, ремонт, догляд за садом. Важливо й те, що товари для дому, пропоновані в цьому сегменті, вироблені з належною якістю і перевірені в роботі. Ми завжди готові обговорювати з Вами кращі варіанти використання товарів для дому виходячи з потреб вашого господарства.

Важливим критерієм для вибору товарів для дому є опція «Відгуки». Вони - об'єктивне, справедливе відображення нашої роботи. Інтернет-магазин товарів для дому дозволяє дізнатися думку, залишені іншими відвідувачами щодо придбаного ними товару, а також якості обслуговування на Allzora.com.ua.

Вдалих Вам покупок в інтернет-магазині Allzora.com.ua!