Фотоелектричні панелі

10 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

10 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

У кожного з нас, історія сонячних батарей починалася з маленького "віконечка" в корпусі калькулятора. Місія такого пристрою була «найблагороднішою» - забезпечити живлення обчислювального пристрою, коли батарея вже слабка і не «справляється з обов'язками».


Справжнім помічником багатьох сіл і міст України є вуличне освітлення на базі «сонячна батарея і світлодіодний світильник».

Протягом дня в такому тандемі акумулюється енергія, якої достатньо для повноцінної роботи на весь нічний час, а вранці все починається спочатку. Помічником є акумуляторна батарея, яка виступає в ролі «підстраховки» в разі, якщо попередній день був похмурим або ж дощовим. Для великих об'єктів, таких як підприємства,великі склади, концертні зали купити сонячні батареї також можливо, але тут потрібні більш потужні. Як правило, розробка проекту передує покупці сонячних батарей. Для сонячних батарей "домашнього сегменту" не  потрібні дозволи від органів місцевої влади. 

 

kupyty_elektronni_paneli Дуже цікаві і повчальні приклади, які говорять про корисність сонячних батарей для людей та природи.

«Під час проведення літньої Олімпіади 2008 в Пекіні були використані сонячні панелі, потужності яких було достатньо для освітлення ввечері, роботи всього телекомунікаційного обладнання, і звичайно ж - поливу всіх трав'яних покриттів». Ще приклад: «Компанія Аpple,  відома у всьому світі не лише своїми продуктами на ринку смартфонів, комп'ютерів та програмного забезпечення, а й ставленням до енергозберігаючих технологій - кампус Аpple практично повністю« живиться »від сонячних батарей».

 

Вище вказані 2 способи застосування, всі вони в більшій чи меншій мірі заслуговують того, щоб купити сонячні батареї в особисте користування. Також сонячні батареї для дому можуть використовуватися для періодичного освітлення гаражів та для садових світильників. У поєднанні з фотоелементом, сонячні батареї стануть не тільки ознакою хорошої «екологічної» освіти власника, а й дозволять економити електроенергію від вашого місцевого постачальника.

 

Величезним попитом у користувачів мережі Інтернет користуються гілки обговорення про економічну доцільність на тему купити сонячні батареї для особистого використання.

 Інвертор для сонячної батареї (перетворювач з 12 вольт на 220 вольт), акумуляторна батарея 100 ватт-годин, одна або краще кілька сонячних панелей - список всього необхідного обладнання. Ознайомтеся з вартістю сонячної панелі EnerGenie на 300 W в інтернет-магазині Allzorа.com.ua. Ми провели аналіз запитів у пошуковій системі Google на тему покупки сонячних батарей і прийшли до висновку, що найбільш частим був запит «сонячна батарея 5 квт. Якщо потрібно отримати розрахунковий показник номінальної потужності в 5 кВт може знадобитися мінімум 15 сонячних панелей розміром 1.5х1 м. Виходить досить значна сума (близько 6-ти тис. доларів США), але не слід забувати, що надлишки електроенергії можна продавати державі за «зеленим тарифом», а бюджет покупки сонячних панелей можна встановити відповідно до поточних потреб.

 

Сонячна батарея для квартири - не менш цікавий варіант ніж для власників будинків і котеджів з великою площею даху.

Вигідно купити сонячні батареї і накопичити необхідну енергію для освітлення (технології світлодіодного освітлення також динамічно розвиваються, сьогодні на 1 ватт енергії можна отримати близько 100 люмен світла) квартири, буде потрібно не більше ніж 50 ват. Установка сонячних панелей займе не більше часу, ніж установка бойлера і тим більше - кондиціонера. Балкон з південної сторони - ідеальне місце для установки сонячної панелі розміром 1.5х1 м або навіть більше.

 

В інтернет-магазині Allzora.com.ua ви можете купити сонячні батареї різної потужності, розміру і призначення для ваших побутових потреб! Бажаємо сонячної погоди і позитивної енергії від світу, що Вас оточує!