Каміни, печі

Каміни, печі

Товари 1-20 з 31

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 31

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Як обігріти будинок за допомогою готового рішення та не вдаючись до установки водяної системи опалення?

Просте і економне рішення - купити піч камін. Слово «економне» використано нами цілеспрямовано, не для комерційних цілей, оскільки лише за рахунок тривалого горіння (DIN 18891 - німецький стандарт, згідно з яким встановлено режим не менше 5 годин горіння) забезпечується самий «затребуваний» показник для споживача – безперервний час роботи від останнього завантаження .


kupyty_pich_kamin Піч-камін, в сучасному розумінні - краще, що можна взяти від печі і каміна окремо взятих.

Головною проблемою класичних вбудованих камінів є велика тепловтрата, головною перевагою - преміальний зовнішній вигляд. Купити піч камін на дровах - отримати високотехнологічний пристрій, з двома камерами згоряння. У першій камері - генерується тепло, яке не виходить в «трубу», а потрапляє в другу камеру, де власне, відбувається допалювання палива. Таким чином, паливо використовується без залишку, навіть без золи. Технічно, піч тривалого горіння використовує схему «піролізу» - спалювання палива без доступу кисню, що не тільки економно, але й не вимагає особливого палива. Можна використовувати сухі дрова хвойних і листяних порід, пелети або вугілля. Пелети мають перевагу, оскільки їх можна купити в будь-якому супермаркеті, дрова і вугілля потрібно заготовлювати заздалегідь.

 

Потенційних покупців печей камінів, цікавить питання збереження тепла при разовому завантаженні, скільки годин «протримається» тепло в приміщенні?

Звичайно, існують стандарти за якими можна й потрібно орієнтуватися. З боку чесних виробників в характеристиках вказується середній час роботи від одного «заряду», яке становить не менше 6-ти годин горіння і близько 2-х годин підтримки тепла. Для таких цілей потрібно купити піч камін класу В або С. Здійснивши покупку піч-каміну А-класу  можна розраховувати до 3-х годин безперервного горіння, до 5-ти годин буде підтримуватися кімнатна температура. Щодо печей камінів класу С: найбільш «довгограючі» - до 8-ми годин. Купивши таку піч камін вночі не доведеться вставати щоб додати дрова до неї. Далі по автономності йдуть газогенераторні печі, але їх принцип роботи кардинально відрізняється від печей камінів, а ще більш високою ціною. Як вам додатковий аргумент до придбання печі каміна, стильного і високоефективного пристрою для повноцінного обігріву квартири, будинку або дачі?

 

Купити піч-камін зі сталі або чавунний камін?

Сталева піч камін швидше розігрівається, але й швидше остигає (максимальна автономність при повному завантаженні - до 5-ти годин). Чавунна піч камін довше "набирає" тепло, але і зберігає тепло довше. Сталева піч камін рекомендується до покупки для дачі, де проживання не є постійним, чавунна - для постійного проживання в холодну пору року, навіть в сильні морози. Чавун - матеріал, який довше зберігає тепло. Сталеві і чавунні печі каміни дозволяють також установку водяного контуру, що дозволить значно збільшити площу обігріву, якщо виникне така необхідність.


Яку пораду про експлуатацію печі-каміна можна виділити як найкориснішу?

Сучасні каміни печі обладнані різними датчиками, наприклад: датчиком тяги, чадного газу, різними температурними датчиками. З цієї причини, користуватися піччю-каміном легко. Але все ж, укладання дров вимагає певних умінь: спочатку укладаються великі поліна, потім менші за діаметром, а зверху - тріски. Після розпалювання дверцята каміна повинні бути щільно закрита. Процес піролізу, про який ми писали вище, вже в дії. Стежити потрібно за датчиками, оскільки значний відхід від температурного режиму зупинить цей процес і розпалювати піч камін доведеться повторно.


Я мешкаю у квартирі, чи не буде займати піч-камін забагато місця?

У цьому випадку «панацеєю» буде кутова піч-камін. Крім простої установки вона не буде займати багато місця. Одним з кращих варіантів в бюджетному сегменті буде купити піч камін на дровах Mountfield Uni 1700 - піч-камін, яка має вузький і високий корпус з двостінної стали, може бути встановлена як в правому, так і лівому кутку кімнати. Розміри вищевказаної печі-каміна - висота: 985 мм, ширина: 425 мм, глибина: 367 мм.

В інтернет-магазині Allzora.com.ua великий вибір сталевих, чавунних камінів печей. Для любителів класичних матеріалів купити піч камін можна з облицюванням кахелем або будь-яким керамічним матеріалом різних кольорів і текстури.

 

Нехай у Вашому домі буде завжди тепло і затишно з піч-каміном від Аllzora.com.ua!