Новорічні іграшки

Товари 1-20 з 32

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 32

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Зелена пухнаста ялинка, на якій виблискують новорічні іграшки – основа новорічно-різдвяних свят. Її присутність у домі налаштовує на святковий настрій, дарує відчуття новорічного дива. А якщо, тим більше, в домі є дітлахи, без новорічного дерева ніяк не обійтися. Їм подобається брати участь в сімейному прикрашанні зеленої красуні, саме під ялинкою вони очікують знайти подарунки, які «дивним чином» туди потрапляють.

kupyty_novorichni_ihrashky Купувати щороку до свят живе дерево - це витрата коштів, зайвий клопіт, шкода природі. Натомість краще купити штучну ялинку, гарну та якісну, і найближчих років десять не перейматися питанням придбання святкового дерева. Після свят її треба буде тільки звільнити від прикрас і скласти. До речі, зробити це Ви зможете хоч весною, якщо хочете подовжити собі чарівний святковий настрій. З живою ялинкою такого зробити не вийде – через т

иждень-два голки почнуть осипатися і засмічувати всю кімнату. 

Асортимент штучних новорічних дерев в інтернет-магазині Allzora.com.ua дійсно величезний. На Ваш вибір представлені зелена ялина і сосна, блакитна ялина, новорічне дерево з білими голочками, дерева з шишками і без, різної пухнастості. У нас Ви знайдете саме ту красуню, яка упродовж багатьох років даруватиме Вашому будинку казкову святкову атмосферу.

Зовнішній вигляд ялинки, звичайно, вирішальний критерій вибору. Але крім нього важливими є також:

  • сертифікат якості

  • матеріал, з якого виготовлено виріб

  • розмір штучного дерева

  • тип збірки.

Сертифікат якості документує, що штучна ялинка пройшла спеціальні перевірки і є безпечною для використання в домашніх умовах. У неї немає «хімічного» запаху, вона оброблена спеціальним засобом, щоб уникнути загоряння.

Матеріал. Як правило, штучні новорічні дерева виготовляють із ПВХ-плівки (мають найнижчу вартість, хороший зовнішній вигляд, за умови дбайливого ставлення можуть прослужити до 10 років); ПВХ-волосіні (коштують дорожче, більше нагадують «живу» ялинку, можуть прослужити до 15 років); пластика (мають найвищу вартість, дуже реалістично виглядають, служать до 15 і більше років).

Розмір. Залежно від того, де Ви плануєте встановити новорічне дерево - на тумбочці або у вільному кутку великої кімнати, можете вибрати як зовсім маленьку ялинку, так і двометрову або ще більшу. В описі кожного товару також вказані розміри у складеному вигляді та загальна вага ялинки.

Тип збірки. За типом збірки штучні дерева поділяються на стовбурові, каркасні і литі. Кожна конструкція має свої переваги. Стовбурові дерева складаються з розбірного або цільного стовбура, на який кріпляться окремі гілки. Під час зберігання вони займають менше місця, гілки не деформуються. Каркасне дерево можна розкласти на кілька частин, наприклад, верхню, середню і нижню. Гілки на них складаються за типом парасольки. Теж займає небагато місця у складеному вигляді, а зібрати її можна за 5 хвилин. Литі дерева зовсім не розкладаються на частини, зберігати таку ялинку треба акуратно, щоб не погнути гілки.

kupyty_novorichni_prykrasy

Новорічна штучна ялинка може мати в комплекті шишки, сніговий покрив, новорічні іграшки, вбудовані світлодіодні гірлянди, підставку. Однак, якщо Ви маєте намір щорічно змінювати вбрання новорічної красуні, в інтернет-магазині Allzora.com.ua можете придбати окремо набір ялинкових іграшок або купити гірлянду, яка Вам більше подобається. Для цього ми передбачили два великих окремих розділи нашого магазину. До речі, купляти комплектом досить вигідно, адже Ви заощадите на доставці.

Іграшки для штучного дерева краще вибирати легкі. Це можуть бути пластикові вироби, ялинкові іграшки ручної роботи, з тканини або паперу. А ось від скляних краще відмовитися. Вони важчі, гілки ялинки від них можуть прогинатися вниз і деформуватися. Але якщо Ви вирішили прикрасити будинок живою ялинкою або у Вас у дворі росте хвойне дерево, купити іграшки на ялинку зі скла - дуже хороше рішення. Скляні новорічні іграшки мають свою магію, у багатьох сім'ях вони передаються як реліквія з покоління в покоління, розглядати своє відображення у великій скляній кулі, мабуть, улюблена забава всіх дітей і один з найяскравіших дитячих спогадів дорослих. Тому не втрачайте часу, відправляйтеся у дивовижний світ новорічних дерев і прикрас Allzora.com.ua і Ви обов'язково знайдете найкраще для себе рішення, яке подарує тільки чарівні відчуття.

Веселих Вам свят!