Корми

Товари 1-20 з 50

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список
 1. -10%
  Вологий корм Starvita мікс смаків 12х85 г

Товари 1-20 з 50

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Повноцінне харчування для домашніх улюбленців є основою та гарантією повноцінного розвитку та активності протягом життя. Корми для собак та котів продаються не лише в магазинах вашого міста, а й доступні для замовлення в інтернет-магазині зоотоварів, багато інтернет-магазинів теж займаються продажами кормів. Якщо у вас немає можливості проконсультуватися з ветеринаром, то щонайменше потрібно ознайомитися з наступним матеріалом.

Всі категорії кормів для собак та котів відрізняються не лише типом (сухі та вологі), а й різним вмістом мінералів, вітамінів, антиоксидантів та жирних кислот. Пов`язана така величезна різноманітність в першу чергу з потребою тварини у добовій нормі корму. Щодо різних смаків – уподобання тварин у смаках є значним, тому іноді їх власнику доводиться експериментувати та навіть підбирати корм від різних виробників. Відомо, що собака або кіт може довгий час споживати корм з одним смаком, на відміну від людей, одноманітна їжа (її смак) їм не набридає. Надалі, потрібно лише слідкувати за дотриманням інструкцій на упаковці щодо використання і звичайно ж, слідкувати за загальним станом та розвитком тварини.

Корми для собак та котів поділяються на наступні типи (для зручності, класифікацію приведено у відповідність: «Ціна – від найдешевшого до найдорожчого»):

Корми для собак - Allzora.com.ua

 1. Корми «Економ-класу» – в більшій мірі «повноцінний» корм для собак та котів. Енергетична цінність сухих кормів економ класу – 250-300 ккал/100 грам. Цей тип корму не підійде як постійний корм у період вагітності та лактації дорослої тварини, а також для цуценят та кошенят, оскільки може містити барвники та консерванти.  Ветеринари радять застосовувати корм економ-класу не довше ніж 2-3 місяці, оскільки дається взнаки низький вміст м`ясних компонентів (біля 4-5%), а решта припадає на виключно рослинну сировину.
 2. Корми «Преміум-класу» – попри досить «гучну назву» є сходинкою № 1 у напрямку до вмісту натуральних складників: м`яса, тваринних білків та протеїнів. Крім того, придбати гіпоалергенний корм для собак та котів можна починаючи лише з кормів  «преміум класу». В преміум кормах присутні злаки, але підходять вони лише для собак, для котів це компонент вилучений як алерген. Вологі корми теж знайшли місце в цьому сегменті.
 3. Корми «Супер-преміум» - це корми де використовуються спеціальні технології, що дозволяють зберегти білки і жири в натуральному вигляді. При розробці використовується м`ясо курки, телятина, баранина, а також всі інші продукти, що відповідають найвищим стандартам якості. Всі корми цього класу містять лососевий жир та спеціальних компонент – Юкка Шидигера, який запобігає надмірному метеоризму. Компоненти цього корму розроблені таким чином, щоб охопити всі можливі варіанти назв: «Корм для кастрованих котів», «Корм для старіючих котів», «Корм для активних собак». І що приємно, виробники сумлінно ставляться до стандартів виробництва та упакування, на таких кормах можна ставити свій «Знак якості».
 4. Корми «Холістік» - до недавнього часу ці корми відносилися до корму для собак та котів преміум-класу. Тепер ці корми винесені в окремий клас. Причиною стало те, що основою білка у таких кормах виступає виключно натуральне м`ясо, а вуглеводів – рис, картопля. Відсутні будь-які харчові наповнювачі, приміром пшениця, кукурудза не кажучи вже й за інші більш дешеві аналоги.  Придбати корм для собак та котів класу «Холістік» можна не більше ніж у десяти світових відомих виробників. Для порівняння: корм для котів та собак класу «Холістік» коштує в середньому у два рази дорожче ніж у сегменті «»Супер-преміум». З цієї причини, вони не користуються значним попитом і часто доступні лише “під замовлення”.Корми для котів і собак - Allzora.com.ua

Важливі речі, про які повинен знати кожен власник собаки або кота будь-якої породи, ваги та вікової групи:

 • корм для собак та корм для котів є принципово відмінним. (Корм для котів містить значно більшу кількість вуглеводів, постійне годування собак кормом для котів призводить до ожиріння та порушенню обміну речовин);
 • досить розповсюджене, але кардинально хибне твердження: «Корм для цуценят великих порід можна застосовувати і для малих порід». Річ у тому, що корм для цуценят малих порід містить спеціальні гранули, які з виготовлені з клітковини для очищення зубів. Якщо ігнорувати цей момент, у цуценяти дрібної породи будуть проблеми з зубами (карієс та проблеми з яснами). З іншого боку потреба цуценяти малих порід в кальцію дещо менша, якщо годувати ним цуценя великих порід - виникне дефіцит кальцію, що матиме негативний вплив на скелет та кістки;
 • при годуванні сухим кормом необхідно забезпечити доступ тварини до чистої питної води;
 • постійне годування вологим кормом є неприпустимим, крім випадків пов`язаних з хворобливим станом тварини. Відразу після одужання потрібно переходити сухий корм;
 • дотримуйтеся інструкції щодо кількості разового приймання корму. Пам’ятайте, що тварину не можна перегодовувати!