Корми

Товари 1-20 з 136

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список
 1. Collection Pet Prior Set of Dog Brushes (3 Pieces)
 2. Funny Pet Prior Rubber Dog Toy with Sound
 3. Heart Silicone Folding Pet Bowl
 4. InnovaGoods Dog Water Bottle-Dispenser
 5. InnovaGoods Electric Comb and Knot Cutter
 6. InnovaGoods Electric Pedicure Pet
 7. InnovaGoods Hands free Dog Leash
 8. InnovaGoods Heated Pet Bed 18W
 9. InnovaGoods Heating Pet Mat 18W
 10. InnovaGoods Pet Brush & Massage Glove
 11. InnovaGoods Pet Doormat 85 x 65 cm
 12. InnovaGoods Pet Hose Scrubber
 13. InnovaGoods Pet Pool
 14. InnovaGoods Pet Sonic Training Mat
 15. InnovaGoods Scratcher and Grooming Arch for Cats
 16. InnovaGoods Ultra Absorbent Pet Towel
 17. My Pet Ez Pedal-Operated Drinkwell
 18. MyPet Poop Lantern Poop Bag Holder and Flashlight

Товари 1-20 з 136

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Хоча їжа для домашніх котів і собак не має такої кількості форм, кольорів, розмірів та смаків, як їжа для людей, вибір все-одно досить різноманітний. Виробники пропонують власникам домашніх тварин сухий та вологий корм від класу «економ» до «суперпреміум». Який же купити корм для собак чи для кішок, щоб ваші вихованці були здоровими та щасливими, задовільнили всі свої харчові потреби, а ваш бюджет не постраждав від надмірних витрат? 


Що слід враховувати, вибираючи корм для тварини?

Спочатку переконайтеся, що ви даєте їжу, призначену саме для цієї конкретної тварини. Собаки та коти потребують різних видів поживних речовин, корм для цуценят дрібних порід буде відрізнятися від корму для цуценят великих порід, сухий корм для кішок для повсякденного вжитку буде іншим за складом, аніж корм для вагітних та годуючих кішок.

kupyty_corm

Дорослі коти та собаки

Кішки - м'ясоїдні тварини і потребують харчів, які містять велику кількість тваринного білка. Їм потрібні такі амінокислоти, як таурин, аргінін, метіонін та тирозин, які надходять із продуктів тваринного походження. Їжа, яку ви вибрали для своєї кішки, також повинна містити жир, який забезпечує енергію та вітаміни A, D та E. В такому випадку ідеально підійде вологий корм Vivavita, що містить 90% курки та інші поживні речовини, корисні для котячого організму.

Собаки, на відміну від котів, не є строгими м’ясоїдами. Хоча м'ясо складає більшу частину їхнього раціону, домашні собаки можуть отримувати поживні речовини із зернових рослин, фруктів та овочів. Ці нежирні продукти не просто наповнювачі, вони – цінне джерело необхідних вітамінів, мінералів та клітковини. Кількість необхідної собаці їжі буде залежати від його розміру та активності. Проконсультуйтесь у ветеринара, який купити корм для собак та скільки його давати саме вашій тварині. Одним із варіантів, які пропонує інтернет-магазин Allzora.com.ua дорослим здоровим собакам – сухий корм StarVita з куркою та бараниною.

Вагітним тваринам або годуючим знадобиться висококалорійний корм. Кішки та собаки часто втрачають вагу під час годування своїх малюків, тому за час вагітності їм потрібно набрати біля 50% ваги.


Кошенята та цуценята

Кошенята та цуценята зазвичай п'ють молоко своєї матері до 7-8 тижнів. Ви можете вводити невелику кількість корму для кошенят або цуценят, коли їм виповниться 3-4 тижні. Корм для кошенят та корм для цуценят містять додаткові поживні речовини, необхідні підростаючому організму, він більш калорійний, виготовлений у формі маленьких шматочків, які легше споживати малюкам, наприклад, сухий корм для кошенят Vivavita.

Коли їм виповниться 1 рік, ви можете почати давати кішці або собаці їжу для дорослих. Собаки великих порід продовжують рости до 18-ти місяців, тому вони повинні їсти корм для цуценят довше. Корми для цуценят великих порід теж відрізняються, адже великому малюку потрібний інший склад поживних речовин, аніж крихітному. Хорошим варіантом такого корму є StarVita в економній упаковці 12 кг.


Літні тварини

Харчові потреби вашої кішки чи собаки під час дорослішання змінюються. Після приблизно семи років (а у великих собак – після шести) в організмі тварини відбуваються вікові зміни, вона стає менш активною, менш енергійною, потребує більше відпочинку.

У цей період варто відвести вихованця на огляд до ветеринара. Там же попросіть поради щодо подальшого його харчування. Як правило, літні тварини, в наслідок малоактивного способу життя, схильні до ожиріння. В такому випадку слід купити корм для кішок чи корм для собак, що містить менше калорій, наприклад, сухий корм для старших собак StarVita.

Їжа для старших домашніх тварин, особливо корм для кішок чи корм для собак преміум-класу, легша для засвоєння, має різні інгредієнти та поживні речовини, необхідні для підтримки здорового стану кісток, суглобів, зору і слуху тварини.


Скільки їжі потрібно домашній тварині 

Кількість їжі, яка потрібна вашому вихованцю, буде багато в чому залежати від його розміру, породи та віку, а також від того, наскільки він активний. Чи це сухий корм для собак, чи вологий корм для кішок, головне – не перегодовувати тварину і не залишати її надто голодною.

kupyty_corm

Якщо ви годуєте тварину вологим кормом, то варто пам’ятати, що консерви для собак і консерви для кішок містять приблизно 70% рідини, тому пити тварина буде менше. У випадку годування сухим кормом «чотирилапий» потребуватиме набагато більше води. У будь-якому випадку тварина завжди повинна мати доступ до чистої і свіжої води для тамування спраги.

Оцінюючи розмір і вагу вашої тварини, орієнтуйтеся на її форму тіла. У здорової тварини ви повинні мати можливість відчувати ребра, коли будете проводити пальцями по боці, а також бачити окреслену талію, живіт не повинен провисати. Якщо це не так, настав час купити корм для собак чи кішок зі зменшеною калорійністю, як сухий корм для кішок, що живуть в домашніх умовах. Адже ожиріння впливає на тривалість життя тварини, сприяє розвитку багатьох захворювань.

Здоровій дорослій домашній тварині достатньо пропонувати їжу один-два рази на день. Бажано, в один і той самий час та однаковими порціями. Різноманітні «десерти» теж варто контролювати, щоб не нашкодити здоров’ю вихованця. Також варто пам’ятати, що їжа з вашого столу тварині зовсім не підходить – вона містить спеції, приправи і різноманітні інгредієнти, які можуть зашкодити її здоров’ю. 

В інтернет-магазині Allzora.com.ua ми враховуємо рейтинг кормів для собак та рейтинг кормів для кішок, вибираючи виробників кормів для тварин, які пропонуємо на наших віртуальних «полицях». Підібрати необхідний корм вам допоможуть добре налаштовані фільтри, а за умови виникнення додаткових запитань – консультанти нашого магазину. Впевнені, що покупкою в інтернет-магазині Allzora.com.ua будете задоволені і ви, і ваш чотирилапий улюбленець.