Корм для котів

Товари 1-20 з 28

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список
  1. -10%
    Вологий корм Starvita мікс смаків 12х85 г

Товари 1-20 з 28

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Існує стільки ж думок щодо котячої дієти, скільки є власників кішок. Якщо ви замислюєтеся над тим, який купити корм для кішок, нижче наведено кілька порад, які дозволять вибрати найкращу їжу та подбати про здоров’я вашого вихованця.

Здорове харчування котів

Вирішуючи взяти додому маленьке пухнасте кошеня, ми одночасно беремо на себе відповідальність за його життя та здоров'я. Щоб підтримувати вихованця в хорошому стані, ми мусимо його добре годувати. Але виникає питання: який корм краще для кота? Звичайно, не варто пропонувати своєму улюбленцю залишки з нашого столу. Якщо ви думаєте, що людська їжа буде найкращою для чотириногих, то ви помиляєтесь. Насправді вона може нашкодити йому. Спеції, багато інгредієнтів і термічна обробка мають мало спільного із якісним кормом для кота.


Ритм приймання їжі впродовж дня

За своєю природою кішка є здобувачем і переможцем. Ці риси стосуються і їжі. Тому не потрібно залишати їй корм у постійному доступі. Це призведе до того, що кішка перестане відчувати голод і почне їсти занадто багато, що, в свою чергу, буде сприяти набору зайвої ваги і ожирінню. Найкраще пропонувати їжу своєму вихованцю 1-2 рази на день, приблизно в один і той же час. Ласощі та закуски також слід обмежувати. 


Що повинна містити якісна їжа?

Вибираючи сухий корм для кішок, вологий корм чи корм для кошенят, слід пам’ятати кілька важливих речей. Уподобання вихованця та його індивідуальні потреби варто брати до уваги, однак їжа найперше повинна втамовувати голод і забезпечувати тварину поживними речовинами. 

Коти - хижі тварини, у природному середовищі вони вживають більше м’яса, ніж собаки, так само їх слід годувати і вдома. М'ясний білок повинен становити більше половини корму, наступні 25-30% мають бути жирами, а вуглеводи - не більше 8%. Найкраще вибирати кращі корми для кішок, що містять багато м’яса, доповненого невеликою кількістю овочів і фруктів. 


Волога їжа

Вологий корм для кішок має вологість приблизно 80%. Він може бути основною їжею вашого вихованця. Корми суперпреміум-класу для кішок містять від 70 до 80 % м’яса, забезпечують потрібну кількість білка, а також належну гідратацію. Вони смачні та ароматні, справжній делікатес для вашої кішки. Рекомендується давати так звані «консерви», а не філе, тому що перші містять також інгредієнти із субпродуктів, необхідні для правильного розвитку чотириногих.


Суха їжа

Коти природним чином споживають мало води, тому вживання тільки сухої їжі може викликати в них сечокам’яну хворобу. Найкраще рішення - купити корм для кішок як сухий, так і вологий. Вибираючи сухий корм, важливо керуватися найнижчим (бажано нульовим) вмістом зернових добавок та високим відсотком м’яса у складі. Також слід пам’ятати про постійний доступ кішки до чистої питної води.

Інші види їжі

Спеціальна їжа зазвичай призначається ветеринаром, який діагностує конкретну проблему, з якою стикається кішка. Тоді слід купити корм для кішок, який є частиною лікування і забезпечує організм компонентами, що підтримують боротьбу з хворобою. 


Правильне, збалансоване харчування має величезний вплив на настрій та стан здоров’я вашого вихованця. Ось чому вибір найкращого корму для котів є надзвичайно важливим. Обираючи корми для продажу в інтернет-магазині Allzora.com.ua ми беремо до уваги рейтинг кормів для кішок та віддаємо перевагу тим кормам, інгредієнти яких надзвичайно ретельно підбираються з точки зору якості та вмісту поживних речовин. Такі корми забезпечують кішку усіма необхідними вітамінами та мікроелементами, які їй потрібні для правильного та гармонійного розвитку.

В інтернет-магазині Allzora.com.ua ми пропонуємо корм для котів, що має найрізноманітніші смаки. Але смак – це не основний критерій вибору. Зручні фільтри допоможуть вам обрати корм для кастрованих котів з низьким вмістом калорій, корм для кошенят преміум-класу, що, окрім м’яса, мітить багато поживних речовин, необхідних тварині в період активного росту, для вагітних і годуючих кішок та інші. 

Якщо ви ще обираєте, де купити котячий корм, Київ, та інші міста України віддають перевагу Allzora.com.ua. У нас купувати легко, зручно та вигідно!