Макарони

Товари 1-20 з 26

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список
 1. -17%
  Макарони Caserecce 500 г
 2. -17%
  Макарони Farfalle al pomodoro e spinaci 500 г
 3. -95%
  Макарони Fusilli 500 г
 4. -95%
  Макарони Fusilli 500 г
 5. -17%
  Макарони Fusilli al pomodoro e spinaci 500 г
 6. -18%
  Макарони Linguine 500 г
 7. -18%
  Макарони Pasta Mista 500 г
 8. -17%
  Макарони Penne Tricolori 500 г
 9. -17%
  Макарони Rotelle 500 г
 10. -17%
  Макарони Spaghetti al Peperoncino 500 г
 11. -95%
  Макарони Spaghetti Ristorante 500 г

Товари 1-20 з 26

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Макарони – це харчові продукти, що виготовляється з пшеничного або рисового борошна, в наш час здебільшого використовують перший варіант, до нього додається вода, яйця і вже безпосередньо з цієї суміші виготовляють даний продукт шляхом його осушення. Бувають різні види макаронів спіралі, метелики, локшина, нитки, півмісяці, кільця, мушлі, пластини. Але початкова їх форма була саме нитки. Араби називали їх rishta – що переводиться як «нитка», Індійці говорили що це «sevika», що теж означає «нитка». Італійці ж почали називати їх «spaghetti» - нитка, а називали їх так через свою тонку,  довгу форму. 


Походження терміну «макарони» певно не відомо. 


Але є декілька версій походження цього слова. Деякі з них стверджують що воно пішло від «maccheroni», що походить від сицилійського «maccarruni» і означає «готове тісто», інші джерела запевняють що воно утворилося з грецького слова «macros», що перекладається як «довгий», ще одні говорять що воно є Італійським словом «macare» - м’яти, місити.

kupyty_makarony

Походження макаронів, як харчові продукти, пов’язують з країнами висхідного сонця. 

Там макарони були відоме ще в 6 столітті, а в Італії тільки з 13 століття, тому батьківщиною макаронів слід вважати саме їх. З початку 15 століття макарони стали популярні серед моряків. Через те, що їм був потрібен харчовий продукт який би міг довгий період часу зберігатися в їхніх далеких плаваннях. Для цього будувалися фабрики біля портів. На них, процес виготовлення макаронів був дещо специфічний. Тісто місили декілька чоловіків стоптуючи його ногами до однорідної форми. Потім тісто , ,розкачували’’ великою жердиною на якій сиділо 3 людей, після цього воно відправлялося у відсік де його нарізували тонкими довгими смужками. Далі декілька людей нарізали його, вручну, на короткі, середні й довгі смужки, розфасовуючи по різних ящиках. А всю роботу по осушенню виконував вітру Середземного моря, який і надавав макаронам їхнього унікального смаку.


На той час купити макарони могли тільки заможні люди, через те що вони вважались за вишукану страву і зазвичай подавалися як десерт. Але після революції в Італійське спагеті стало розповсюджуватися й серед бідняків, через своє знецінення на ринку ціна на них стала мізерною. Тепер рентабельність макаронів становить 70% - 80%, що є дуже добра в наш час.


Нараховується приблизно 5000 різних страв основним інгредієнтом яких є макарони.


 Але найбільш виділяється серед них паста болоньєзе. Це класична італійська страва, яка отримала свою назву завдяки городу Болоньє, де й була виготовлена. Паста болоньєзе вважається за вишукану страву і є в меню найпрестижніших ресторанів світу.


Купити макарони в Україні стало можливо на так давно, приблизно 200 років назад. Як і на той час макарони можна вважати вишуканою їжею, якщо знати з як їх правильно подавати. Наприклад, до Barilla №73 Penne Rigate, цільнозерновий макарони, чудово підійде густий соус на основі м’яса, а макарони Combino №5 Spaghetti краще поєднати з куркою, перцем чилі та шпинатом. А якщо паста італійська Avanti об’єднана з овочевими соусами, особливо бобовими, то про ідеальний результат можна і не сумніватися. Все це і навіть більше ви зможете купити в інтернет-магазині Allzora.