Напої

Товари 1-20 з 65

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 65

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Всесвітньо відома якість

Ми не тільки в ресторані, але і вдома хочемо насолоджуватися вишуканим смаком якісного продукту. Світ стає більш відкритим. Якщо раніше про добротну мінеральну воду або смачний лимонад могли тільки чути від знайомих, які вирвалися у закордонну подорож, родичів, яким вдалося дістати зарубіжну смакоту, сьогодні варто зайти в Allzora.com.ua, витратити кілька хвилин, щоб купити воду або замовити колу, і вже через 2-3 дні вони будуть у Вас.


kupyty_napoiЄвропейські мінеральні води - на Вашому столі

Столова та лікувальна мінеральна вода, що знаходиться в інтернет-магазині Allzora.com.ua - найвищої якості. Неповторний смак, гармонійний баланс корисних мінералів вода набуває, проходячи через вулканічні породи та інші шари Землі. Напій не тільки чудово втамовує спрагу, а й допомагає запобігти хронічним захворюванням, проблемам з кістками, шлунком, оздоровлює організм у цілому.

Мінеральна вода з магнієм «Zajecicka Horka» вважається однією з найцілющіших, які коли-небудь були досліджені. Нею лікують травну і жовчовивідну системи, атеросклероз і ожиріння, зміцнюють імунітет і борються із синдромом хронічної втоми.

Її високу якість не раз визнавали на конкурсах і виставках. А унікальні характеристики цієї води отримали 8 золотих медалей, що підтверджують статус преміум-напою. Купити мінеральну воду «Zajecicka Horka» - значить насолодитися лікувальною водою з унікальним складом, відомою ще з 1680 року.

«Royal Water» - найвідоміша лужна мінеральна вода Чехії, збагачена ідеальним співвідношенням кальцію-магнію і містить дорогоцінну кремнієву кислоту. Кремній (Si) потрібний організму для правильного формування кісток, хрящів і сполучної тканини. Тому купити воду «Royal Water» особливо необхідно дітям під час активного росту. 

Виняткова природна формула «Royal Water» зміцнює імунітет, пришвидшує загоєння ран, захищає від алергії, допомагає організму позбутися важких металів, які викликають важкі недуги.

Всього одна літра унікальної «Rudolfuv Pramen» забезпечить Ваш організм 30% добової потреби в кальції і 40% - в магнії. «Bilinska Kyselka», відома в Європі понад триста років, допоможе вилікувати виразкову хворобу, хронічний кашель, позбутися від ожиріння, позбавить неприємних відчуттів після алкогольної чи медикаментозної інтоксикації.

Ці та інші мінеральні води в Allzora.com.ua Ви можете придбати як поштучно, так і цілими упакуваннями, купити воду в склі або безпечних ПЕТ-пляшках. 


Смачна класика і новаторство

Безалкогольні напої втамовують спрагу і покращують настрій. Відому «RC Cola» придумали в США ще 1905 року. За більш, як сотню років, популярну колу стали виробляти в 60 країнах світу. Аби задовільнити усіх споживачів, яким припав до душі цей лимонад, класичний рецепт удосконалювали та урізноманітнювали. Так з’явилися «Kofola Original», що містить на третину менше цукру у порівнянні з класичною колою, «Kofola» з різними смаками та лимонад без цукру – «Green Cola». 

Рецепти, розроблені чеськими фахівцями, не мають аналогів у світі, а чеські колові напої набувають щоразу більшої популярності та шанувальників. Щоб спробувати вибуховий настрій коли, зробіть замовлення. Незабаром бульбашки смачного лимонаду європейської якості весело танцюватимуть та гратимуть у Вашій склянці.