Лимонади

Товари 1-20 з 21

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 21

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Напій, що дарує неповторний смак

 

Будь-якої пори, а особливо в літню спеку перший наш захисник і помічник - прохолодний кавовий лимонад або будь-який інший різновид лимонадів. Кавовий лимонад поєднує в собі смак кави і фруктів, розчинених у бульбашковій газованій воді.


З виразним смаком кави, доповненим аромати грейпфрута, лайма, лимона або мандарина, кавовий лимонад нині відомий у всьому світі. Кавовий лимонад вийшов у лідери на ринку фруктових газованих напоїв.

kavovyi lymonadПозаду - багатюща історія 

Щоб зрозуміти, чому більшість людей так вабить лимонад і чому з ним пов'язані глибокі асоціації, треба зануритися вглиб двох із половиною століть. Саме тоді було зроблено винахід, який насичує воду газом, що виділяється при бродінні пива. Через наступних кілька десятиліть була синтезована лимонна кислота - передвісник сучасного лимонаду. Остаточний свій смак лимонад отримав аж на початку 20-го століття, коли був придуманий спосіб вилучення лимонної кислоти з цього фрукта.


Переживши довгу історію розвитку, нині газована вода з додаванням різних інгредієнтів випускається в десятках видів. З дитинства нам знайомі різновиди лимонадів - Ситро, Дюшес, Крем-сода, Байкал, Буратіно, Тархун, Дзвіночок, Крюшон ... Додамо сюди ж всесвітньовідомі напої Кока-кола, Пепсі-кола, Спрайт, Фанта. В Японії люблять лимонад під назвою Рамуне. Знаним є і Біонад - напій, виготовлений із біологічно чистих продуктів на основі трав. А ось класичний лимонад, як і раніше, роблять із газованої води, збагаченої смаками лимона, стиглого або зеленого яблука.

 

Вгамовує спрагу й охолоджує ...

 

Наявність різноманітних добавок формує смак лимонаду. Завдяки цьому маємо кавовий лимонад, колові лимонадні напої, цитрусовий лимонад. Охолоджені, зі смаками кави, лимона, грейпфрута чи інших фруктів, вони якнайкраще втамовують спрагу, а в спеку ще й приємно охолоджують. Також є джерелами вітамінів, особливо якщо піддаються мінімальній термічній обробці або зовсім обходяться без неї.


Представляючи різновиди лимонадів, ми зобов'язані згадати і про безалкогольний напій під назвою Green Cola. Ця газована вода, розроблена в 2012 році однойменною компанією, має нульову калорійність. Це досягається завдяки використанню стевії замість цукру, відсутності штучних замінників і консервантів. Поширений у багатьох країнах Європи, та на Близькому Сході, цей лимонад дотепер не був представлений у нашій країні. Проте купити напій Green Cola можна вже і в Україні, скориставшись інтернет-магазином Аллзора.


Країни вже немає, а Кofola - є! kupyty_lymonady


Різновиди лимонадів представлені й таким продуктом як безалкогольний напій Кofola. У колишній Чехословаччині він був випущений у 1960-і роки на противагу західній Кока-Колі. У готовому напої міститься кофеїн (звідси і назва сиропу Кofo). А кофеїн отримують у надлишку під час обсмажування кави.


У продукт входять натуральні екстракти з 14 фруктів, а також горіхів і трав. Важлива перевага напою Kofola в порівнянні з відомою всім Кока-Колою в тому, що він не містить ортофосфорної кислоти (регулятор кислотності, що викликає руйнування емалі зубів, а також - відчуття спраги). У напої також на третину менше цукру (що важливо для діабетиків або бажаючих схуднути) і трохи більше кофеїну.


Парадокс полягає в тому, що країни під назвою Чехословаччина давно не існує, а народжений у ній фруктовий сироп Kofola випускається й досі. У нинішній Чехії напій Kofola купити можна на кожному кроці, що пояснюється надзвичайною його популярністю.


В Україні фруктовий сироп Kofola, як і всі згадані вище напої, можна придбати через інтернет-магазині Аллзора.


Газовані напої купити оптом і в роздріб на сайті Аллзора можна, оформивши замовлення у відповідному розділі сайту.