Оливкова олія

16 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

16 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Один з найпопулярніших товарів, а також дуже корисний, натуральний продукт з високим вмістом вітамінів і важливих для організму мікроелементів – це оливкова олія. Купити оливкову олію в інтернет-магазині Allzora.com.ua – хороше рішення. Адже ми вибираємо в Європі найкращі продукти і привозимо Вам. Наша олія відрізняється неповторним ароматом свіжих оливок, м'яким смаком з кислинкою і легкою терпкою гіркуватістю. 

Як вибрати? 

Оливкова олія популярна як заправка до салатів, її використовують для смаження, в косметології і навіть з лікувальною метою. Бореться в організмі з запальними процесами, попереджає запори, як не дивно, але також оливкова олія. Купити Київ і жителі всієї України цей продукт можуть тепер не виходячи з дому. Але щоб вибрати якісну олію і не переплатити, варто уважно читати, що написано на етикетці.olyvkova_oliia

 Залежно від методу виробництва є такі різновиди оливкової олії: 

  • Extra virgin – оливкова олія холодного віджиму (продукт екстракласу, не проходить термічної обробки, відповідно, в олії зберігаються всі корисні речовини). Кислотність такої олії – не більше 0,8%, має прекрасний смак і запах. Термін зберігання – найкоротший.

  • Virgin – виробляється за допомогою підігрітого віджиму. Кислотність – не більше 1,5%. Термін зберігання – в основному 18 місяців. 

  • Refined – очищена, рафінована. Виготовляється за допомогою підігрітого віджиму оливкового жмиху. Кислотність – не більше 1,5%.

  • Extra light – освітлена, дезодорована. Виготовляється за допомогою підігрітого віджиму оливкового жмиху. Для кращого відділення олії в жмих додають сорбенти і розчинники. Підходить така оливкова олія для смаження. Кислотність – не більше 2%. 

В процесі підігрівання, очищення та освітлення олія втрачає багато корисних речовин та смак. Проте стає стійкішою до температури (на ній можна смажити) і зберігається довше. 

Чим корисна оливкова олія? 

Найперше тим, що знижує рівень шкідливого холестерину в організмі. Відповідно покращує здоров’я серця і судин, знижує ризики виникнення інфаркту міокарда та інсульту. Багата на вітамін Е, допомагає засвоєнню бета-каротину, вітаміну А, D та K. Містить мікроелементи – натрій, калій, кальцій, залізо. Та найважливіше в цій олії мононенасичені жири (омега-9) і поліненасичені жири (омега-3 та омега-6). При смаженні їжі на оливковій олії не утворюються канцерогени. А ще вона – просто смачна. 

Дієтологи підтверджують: прекрасний дієтичний продукт, рекомендований для застосування в лікувально-профілактичних цілях - це оливкова олія. Калорійність її не викликає ожиріння. Навіть більше – сприяє схудненню. Адже споживання в їжу мононенасичених жирів найпрекраснішим чином знижує відчуття голоду. А це означає, що незалежно від того, скільки калорій в оливковій олії, дієта з цим продуктом буде давати цілком відчутні результати.

Олію краще купляти в скляних затемнених пляшках. Але Ви також можете купити оливкову олію в жерстяній банці. Внутрішню поверхню такої ємності спеціально обробляють і продукт не окислюється. Відповідно не втрачає своїх корисних властивостей. І разом з тим Ви не будете боятися впусти слизьку скляну пляшку і розбити її. 

У Вас виникне запитання, чи у нас дорога оливкова олія. Купити в інтернеті – найкращий варіант заощадити свій час і кошти. То ж, якщо Ви вже вирішили, що Вам потрібна оливкова олія, купити дешево в інтернет-магазині Allzora.com.ua можна за 5 хвилин. Варто тільки визначитися з продуктом і оформити покупку.