Миючі та чистячі засоби

Товари 1-20 з 30

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 30

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

 Найкращі експерти для чистоти Вашої оселі!

kupyty_myjuchyj_zasibУ домі кожної сучасної домогосподині відведено окрему шафу для різних за своїми властивостями засобів для чищення та миття, які ефективно та швидко допоможуть впоратися зі складними забрудненнями будь-яких поверхонь! Адже головне їх завдання — економія часу та зусиль в “улюбленому” процесі прибирання власної оселі.

zasib_dlja_myttja

Найпоширенішими та найбільш ефективними серед засобів для чищення стали порошки, мило та рідкі суміші. Придбати все необхідне та навіть більше Ви зможете в каталозі товарів підкатегорії Побутова хімія нашого інтер

нет-магазину дешевих засобів для чищення та миття. Якщо у вашому списку щоденних справ на першому місці стоїть купити засоби для чищення, — Вам сюди! Завжди в наявності асортимент товарів з Європи від перевірених та сертифікованих виробників, щоб чистота і затишок оселі радували Вас та близьких. 

Що ж таке засоби для чищення та миття?  Як правильно їх вибирати?

Засоби для чищення та миття — це поверхнево-активні речовини або суміші таких речовин з очищувальними властивостями в розведеному стані. Одним з важливих критеріїв під час покупки засобу для чищення є те, наскільки ефективно він впорається зі своїм головним завданням. Таку здатність засобу для чистки називають мийним ефектом. Він залежить від здатності засобу подрібнювати, змочувати та усувати будь-які забруднення. 

Очисні засоби для ванної та туалету.

Очищувач для ванної і туалету необхідно вибирати з урахуванням поверхні, яку слід обробляти. Кожен вид матеріалу вимагає особливого догляду. Тому засоби для миття ванної з чавуну не використовуються на виробах з акрилу. Це лагідний матеріал, для якого розробляють засоби з унікальною рецептурою. Спрей або рідке мило, для видалення нальоту, добре впорається із поставленим завданням. У багатьох будинках досі використовуються умивальники та туалети старого типу. Для них можна купити засоби для чищення, які будуть містити хлор. Вони швидко подолають забруднення, наліт, плями та пожовтіння. Запобіжний захід для власника ванни з емаллю — не терти поверхню щіткою з металевими ворсинками. Мийні засоби для ванної випускаються у вигляді порошку, гелю, спрею, крему. 

Кожен засіб для чищення та миття має свої особливості. Завдяки багатому асортименту, вибрати очищувач для ванної та туалету стало легко! Головне дотримуватись наших порад, або звернутись до онлайн-консультанта на сайті.

Засоби для чищення кухні та видалення жиру

myjuchi_zasoby

Як відомо, кухня — це головне місце зборів всієї родини, та ’’обличчя’’ домогосподині. Саме тому чистота і порядок цієї частини оселі повинні бути на вищому рівні. Щоб швидко та безпечно впоратись із щоденними завданнями, рекомендуємо купити дезінфікуючі засоби для кухні в арсенал помічників для надійного чищення кухонних поверхонь. Також в пригоді стануть засоби для чищення кухонних приладів від застарілих жирних забруднень та нальоту. Економним варіантом буде купити оцтовий очисник, який добре видаляє вапняний і сольовий наліт з чайника та нержавіючих поверхонь. Один клік мишкою, і Ви в потрібному каталозі засобів для чищення та миття!

Засіб для чищення килимів та миття підлоги

Сучасні засоби для миття підлоги та килимів мають у своєму складі активні сполуки, які в рази підвищують якість прибирання. Вони безпечно дезінфікують, доглядають за поверхнями та ефективно видаляють забруднення. Асортимент засобів для чищення досить великий, тому покупець має можливість придбати необхідне у різному ціновому діапазоні. Ви також маєте можливість купити універсальний мийний засіб, який все більше користується популярністю серед споживачів. За своїм складом такі засоби є безпечними для використання на будь-яких поверхнях та перешкоджають осіданню пилу. Мийні засоби для паркету та ламінату представлені у великому різноманітті ароматичних композицій. Засоби для чищення килимів від європейських виробників запобігають втрату кольорів та роблять їх яскравими, як при покупці.

Будьте обережні під час користування побутовою хімією.

Уважно читайте та дотримуйтесь правил користування відповідним очисним або мийним засобом. На обгортці завжди будуть вказані правила користування. Тримайте побутову хімію якнайвище, щоб діти не могли до неї добратися. Тому що вона може нанести непоправну шкоду життю та здоров’ю малюка.

На Allzora.com.ua ви зможете знайти товари за низькою ціною та найкращі мийні засоби з Європи. Купити в інтернет-магазині легко з допомогою опції ’’покупка в 1 клік’’. Проста структура сайту в якій може розібратися навіть дитина. Тут ви знайдете відповіді на ваші питання пов’язані з побутовою хімією. Не знаєте чим мити паркет із дерева? У нас великий вибір різноманітних товарів, призначених для миття паркетів з дерева, ламінатів та плитки. Шукаєте де купити універсальний мийний засіб за невеликою ціною?- інтернет-магазин Allzora.com.ua., ось відповідь на ваше питання! Allzora.com.ua - для кращого життя!