Пиво

Товари 1-20 з 59

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 59

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Напій, що прийшов з глибокої давнини

У Чехії, як ніде, знають в пиві толк


На території нинішньої Чехії пиво варили з незапам'ятних часів: ще стародавні кельти майже тисячоліття тому готували його, володіючи мистецтвом приготування смачного хмільного напою.

Нині право користуватися світовим брендом «чеське пиво» видається тільки після суворого контролю якості напою на всіх етапах. Приготоване виключно з натуральної сировини, чеське непастеризоване пиво славиться за межами країни. Його переваги - незмінно висока якість і відмінний смак.

За часів радянського минулого, щоб чеське пиво купити, треба було запастися величезним терпінням, і це вважалося великою удачею. Тільки по великих святах і в престижних магазинах можна було купити чеське пиво. Нині картина зовсім інша: кожен може купити чеське пиво, яке вважається одним з кращих в світі, за цілком доступною ціною.

Цей напій, на щастя, вже не є дефіцитом. Більш того, самі різні його марки, в тому числі вишукане пиво Крушовіце, можна купити, не виходячи з дому. В інтернет-магазині Allzora.com.ua і марку Крушовіце, і інше чеське пиво можна замовити з доставкою додому або за певною адресою.

kupyty_pyvo

Німецьке пиво - це суворі рецепти і стабільність смаку

Так само плекаючи свої давні рецепти приготування пива німці, що цілком відповідає їх впорядкованої суворості і послідовності їхнього життя. На численних фестивалях можна почути розповіді бюргерів, що саме з їх території по світу почав поширюватися напій, приготований з солоду. Історична хроніка підтверджує: першій пивоварні, зареєстрованій в країні над Одером, нині виповнилося б майже півтори тисячі років.

У Німеччині налічується близько 1300 великих виробництв, а якщо говорити про невеликі, то таких у багато разів більше. За підрахунками самих німців, таких виробництв у них вже близько 20 тисяч.

Тому найвищої якості німецьке пиво купити в Німеччині - все одно що у нас в булочну за хлібом сходити.

Якщо говорити про сорти німецького пива, то їх кількість в цій країні перевищує 5 тисяч. Втім, самі німці не схильні характеризувати свій національний напій словом «сорт»: звичним для них є «марка». Ми також візьмемо його за основу.

Найкраще те, що є улюбленим

Популярністю в їх країні користуються різні марки, але справжні цінителі напою при нагоді завжди згадають: вони особливо цінують чорне німецьке пиво. Воно, мовляв, відображає характер німців, їх схильність до порядку. Втім, ця обставина не заважає нашим співвітчизникам в тому, щоб німецьке пиво купити в Києві.

Було багато спроб назвати кращі марки німецького пива, але всякий раз їх список якщо і не змінювався, то, принаймні марки мінялись місцями. Заважала ... їх висока якість, що не дозволяє якомусь із претендентів на лідерство надто вже далеко висуватися вперед. Тому всі дегустаційні конкурси (не професійні) закінчувалися визначенням не найкращих марок хмільного напою, а ... улюблених. У цьому, погодьтеся, є своя логіка.

Бельгія пропонує найширший вибір 

Пиво, яке виробляється в Бельгії, також славиться своїм різноманіттям. У країні цей напій випускають близько 180 броварень, серед яких і корпорації-гіганти, і домашні міні-пивоварні.

Кожен житель цієї країни в середньому випиває понад 80 літрів пива, і хоча це в 2,5 рази менше, ніж століття тому, все одно за цим показником з бельгійцями важко будь-кому зрівнятися.

Зате сьогодні ринок пропонує більш широкий вибір, так що кількість змінилося якістю. Сорти бельгійського пива настільки різняться, що багато хто з них об'єднані в цілі напрямки. Зокрема, широко відомий Янтарний ель (має більш гіркий і хмільний смак в порівнянні з англійським елем). Є також Золотий ель (близький до Пільзнер, але містить менше алкоголю), Темний ель (не такий міцний, як дуббель, і менш кислий, ніж Фландрийский коричневий ель), Індійський світлий ель (в англійському стилі, з вираженим присмаком хмелю).

kupyty_cheske_pyvo

У Бельгії виготовляють Шампанське пиво, Міцне монастирське, Фландрийске червоне. Для всіх, безумовно, використовується тільки натуральна сировина - солод.

Підсумуємо. Якщо ви хочете бельгійське пиво купити, вам також не доведеться докладати зусиль більше, ніж вимагає замовлення на сайті Allzora.com.ua. Тут можна і бельгійське біле пиво купити, і багато інших. Це гарантується і широтою вибору, і необхідною високою якістю, що здыйснюэться фірмами-виробниками.

І про корисність пива: думки вчених

Всупереч поширеній думці, що від пива, мовляв, товстіють, у дослідників є свій контраргумент. Професор Лондонського королівського коледжу Тім Спектор стверджує: світле пиво - надійне джерело поживних речовин для корисних бактерій в кишечнику, сприяють ефективній роботі травної системи.

В ході досліджень вчені виявили: у людей, що регулярно п'ють пиво в помірних кількостях, майже на 20 відсотків знижується ризик передчасної смерті. Напій прискорює деякі обмінні процеси в організмі, що сприяє омолодженню клітин кровоносних судин.