Соуси

7 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

7 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Навідуючи ресторани свого міста ви могли помітити, що в меню на вибору соусів відводиться ціла сторінка.Вибір ускладнюється не лише тим, що вони містять багато компонентів, а й значною кількістю пропозицій по кольору та густині: зелені, жовті, помаранчеві, пряні, ароматні та різкі, гострі й не дуже, різної густини, соуси для м’яса, до салату, соуси до рису. Але призначення у всіх цих, на перший погляд різних зі своїм складом та виглядом, продуктах одне – підсилювати смак та аромат.Заведено вважати що саме Франція є батьківщиною де народилися соуси

Говорять що саме Французька знать створила їх. І недарма вони приписують собі виготовлення соусів, в їхньому арсеналі знаходиться понад 3000 рецептів для приготування цього продукту. Історія виникнення соусу закидає нас у часи правління французьких королів XVII століття. Для них він був новим, специфічним на той час, продуктом. І через свої властивості покращувати смак і аромат страв він стрімко почав розповсюджуватися по країні, а далі й по всьому світу. Саме слово «соус» перекладається на Французькій як «sauce», звідки і взято його назву. 

Соус – це продукт який готують двома способами, з борошном на сметані (молоці) з грибним бульйоном, або без борошна з додаванням до масла чи олії оцту. Всього для створення соусів використовують 12 і більше інгредієнтів. У світовій торгівля соуси займають не остання місце, бо попит на цей товар зростає з кожним роком. Все більше людей не може уявити відсутність того присмаку, що надають соуси,  коли насолоджуються своєю улюбленою їжею.Зараз найпопулярнішими соусами вважаються


Кетчуп – соус в основу якого покладені томати, а якщо точніше томатна паста через те, що вона може довгий час не псуватися при кімнатній температурі. Зазвичай він використовується для покращення смаку м’ясних страв, наприклад: стейку, шашлику, біфштексу і так далі. Майонез – холодний соус для приготування якого використовують жовток яйця, соняшникову олію, цукор, інколи молочні продукти. Частіше застосовується як допоміжний інгредієнт в запіканні страв із птиці, або як основа для приготування салатів, таких як: “Олів’є” чи салату “Цезар”. Соєвий соус — з ним ви могли зустрітися в закладах, що відомі завдяки своїм Японським стравам. Саме соєвий соус подають з такою знаменитою стравою як “суші”. Через це в народі його й називають соус для суші.  Цей соус був створений саме в країні далекого сходу, оскільки соя для них стала незамінним продуктом, оскільки з нього виготовляються різноманітні вегетаріанськи продукти, що стало важливим фактором для просування соєвих виробів.  Хорошим представником соєвого соусу є Vitana ферментований або ж Vitana традиційний. Соєвий соус користь якого безумовна,  допоможе вашим стравам перейти на новий рівень кулінарного мистецтва, і зробить їх не тільки смачними, а й корисними. . Вустерський соус – кисло-пікантний соус виготовлений з оцту, риби й цукру, основна мета якого добавити насиченого смаку вашим м’ясним стравам. Вустерский соус Vitana Worchestr є чудовим представником свого роду, що чудово справиться зі соїм завданням.


Соуси стали невіддільною частиною нашого життя


З часів Французьких королів різноманітність соусів збільшилася у декілька разів, тому питання який соус придбати стало важливе в наш час, тому що правильно підібраний соус може стати запорукою успіху у приготуванні їжі. Тому проходячи по магазину потрібно уважно дивитися на те, для чого соус призначений. Купити соєвий соус ви можете якщо потрібно подати салат з незвичайним смаком і ароматом. А якщо вам захотілося гостроти то чудовим вибором буде ворчестерський соус, який зробить ваше блюдо пікантним на смак. Нескладно буде зрозуміти що рибний соус купити необхідно щоб подати його з рибою, він надасть їй кислуватого смаку, оскільки в його основі закладено лимон. А якщо на прилавках ви не знайшли потрібного вам соусу, то ви завжди зможете знайти потрібний Вам на Allzora.com.ua.