Фото - відео камери

Товари 1-20 з 375

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список
  1. GoPro Battery Charger Hero 5 USB-C Чёрный

Товари 1-20 з 375

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

«Фотографія - це правдива історія, а зняте відео - те ж саме, але зі швидкістю 24 кадри в секунду» ,Жан-Люк Годар, французький кінорежисер.

Цьому популярному афоризму вже багато років, але попри технічний прогрес, актуальності він ніколи не втратить. Мається на увазі те, що сьогодні купити фотоапарат можна з функцією відеознімання, яка буде проводитися з частотою 60 кадрів в секунду і дозволом FULL HD чи 4K. Щодо головного призначення фотоапарата – гарні фото: тут важливіше майстерність фотографа, наскільки розвинені його навички працювати як з технікою для знімання, так і «бачити» фінальний результат, те, що залишиться в пам'яті «на століття».

 Дуже часто, переходячи з одного етапу фото творчості до іншого, потрібно купити фотоапарат, який здатний розкрити нові деталі, працювати в нових умовах.

Йдеться про портретне знімання або нічне. У денний час доби більшість простих цифрових фотоапаратів, так само як і смартфонів починаючи від середньої цінової категорії поводяться однаково, фото виходять більш-менш якісні. Але варто трохи «навантажити» техніку і вона починає показувати те, що називають «тонке горло пляшки».

Далі мова піде про «світлосилу», оскільки саме вона є визначальним фактором якості фото в складних умовах. «Світлосильний об'єктив» - пристрій, здатний прийняти пучок світла навіть в непроглядній темряві, обробити його і видати зображення, що раніше було можливим тільки зі спалахом. Об'єктив, наприклад 50 мм з діафрагмою F1.4 або зум-об'єктив 18-55 мм є лише аксесуаром, до нього потрібно купити дзеркальний фотоапарат. Досвідчені фотографи спочатку купують дзеркальний фотоапарат, а в процесі фото творчості купують додаткові об'єктиви. Для напівпрофесійного використання можна купити фотоапарат зі стоковим, більш правильно - «кітовим, від англ. kit - набір ».

Що важливіше - можливості дзеркальний фотоапарат або об'єктив?

Дуже цікаве питання, на форумах фотографів є безліч прикладів того, що відносно старий повноформатний дзеркальний фотоапарат, наприклад Nikon D90 і хороша оптика в стократ краще ніж напівпрофесійний фотоапарат з «кітовим» об'єктивом. Тут слід уточнити, що перший варіант для тих фотографів, які виставляють налаштування тільки в режимі «MANUAL англ. - ручний» для досягнення максимально якісного результату. У другому випадку, отримання якісного фото покладається на сам фотоапарат, на його програмні можливості, хоча з часом, фотографи-початківці потроху починають забувати про заповітну зелену кнопку «AUTO» та експериментують з ручними настройками, купують нові, більш «світлосильні» об'єктиви.

Порада від Allzora.com.ua: для аматорського, напівпрофесійного фотоапарата Nikon D5600 кращим і найулюбленішим аксесуаром може стати об'єктив для знімання портретів Nikon AF-S Nikkor 50mm F / 1.8G або дорожчий, з діафрагмою 1.4. Чим здатний «віддячити» такий об'єктив своєму користувачу? В першу чергу - чіткими фото у всіх областях кадру, в другому - більш легке регулювання глибини різкості та швидке фокусування, в третьому - малі розміри та значно менша вага у порівнянні з "зум-об'єктивами".

Купити відеокамеру доцільно, якщо в ході експлуатації дзеркальної камери ви дійдете до висновку, що знімання відео займає більше 50% від фотографування.

Також аргументом до покупки відеокамери може служити твердження, про те, що тривале знімання відео на дзеркальній камері може призвести до перегріву або навіть деформації «дзеркала» - головного елемента будь-якої фотокамери даного типу.

Думка невідомого автора найкращим чином передає всю сутність сучасних технологій в області фото- і відеознімання: «Електронна ера має свої незручності. Раніше батьки дошкуляли нас фотографіями своїх синів, тепер – півторагодинними відеофільмами ". Ми ні в жодному разі ми не наважуємося стверджувати, що відеознімання потроху відтісняє фото на другий план. Фото є і буде основним способом зберегти історію, емоції і переживання в статичному виконанні. Відеознімання здійснюється для стрімінгу в соціальних мережах, знімання відео з роздільною здатністю 4К - спосіб «заробити на хліб» для багатьох блогерів на Youtube. Купити екшн камеру - заповітна мрія людини, який веде активний спосіб життя, екшн камера SONY FDR-X3000 або GoPro купити - отримати якісний гаджет з максимальними можливостями сьогодні. Для більш простих завдань - відеокамера 4К - екшн-камера Xiaomi Yi + 4K.

Сумка для фотоапарата або відеокамери - запорука збереження вашої техніки і аксесуарів до неї.

Провідні виробники сумок до фототехніки пропонують дуже важливу опцію на своїх офіційних сайтах - конфігуратор розмірів сумок, чохлів. Таким способом можна «розвіяти» переживання будь-якого власника техніки - «Чи поміститься в сумці фотоапарат або можливо вона буде занадто громіздкою» Матеріал виготовлення - водостійкий нейлон, всередині - м'яка поролонова прокладка для захисту РК-екрану фотоапарата і об'єктива. Простір всередині сумки може бути змінним, всі потреби споживача враховуються при розробці дизайну і функціоналу сумки. Наприклад: сьогодні потрібно помістити об'єктив «телевик», завтра - додатковий блок акумуляторів. Не проблема, перегородка може бути знята або пересунута по ширині сумки. Сумка National Geographic - приклад стилю і відмінних експлуатаційних характеристик. Сумки National Geographic виготовляються з матеріалу, який нагадує джинсовий, але з відмінними водовідштовхувальними властивостями, колір матеріалу від світло-бежевого до темно-коричневого. Користувачеві доступно кілька способів носіння, швидкий доступ до камери з сумки дозволяє протягом декількох секунд бути готовим до знімання.

 Інтернет-магазин Allzora.com.ua готовий проконсультувати Вас по будь-якому питанню придбання фото- і відеотехніки: купити фотоапарат, відеокамеру, екшн камеру та аксесуарів до них: сумки, чохли, об'єктиви і додаткові батарейні блоки. Оформити покупку можна будь-яким зручним способом: в 1 клік, через корзину, або зателефоном: 38 (067) 311 17 33.

Вдалих покупок з інтернет-магазином Allzora.com.ua!