MP3 / MP4-плеєри та диктофони

Товари 1-20 з 28

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 28

Від дорогих до дешевих
per page
Page
View as Сітка Список

Зручно, надійно, компактно!


Існує цілий список речей, які не можна забувати, йдучи з дому. Ключі, гаманець і телефон просто необхідні. Для сучасної активної людини програвач mp3 також є в цьому списку. Він створений для того, щоб додати задоволення в будь-яку поїздку, прогулянку або тренування. Саме тому, потреба купити mp3 плеєр значно збільшилася. Але сьогодні ще багато хто скаже, що навіть в самому простому мобільному телефоні буде карта пам'яті, на яку можна закачати улюблену музику або зробити аудіозапис на диктофон і слухати з задоволенням. Однак, запевняємо Вас, що mp3 плеєр окремо від телефону - дуже зручна річ, яку при можливості обов'язково потрібно придбати. Найпростіший спосіб зробити це - замовити через онлайн-магазин. У розділі ТВ, Аудіо, Відео, Фото можете купити диктофон для роботи, а також вибрати mp3, mp4 плеєр з необхідним функціоналом.

kupyty_dyktofon

Необхідна річ для журналіста - диктофон. З цим пристосуванням представники ЗМІ відправляються на "завдання". Сучасний диктофон mp3 допомагає фіксувати інформацію, не спотворюючи її первісне посилання. Тривалість запису на сучасні моделі диктофонів залежить від ширини потоку цифрового сигналу і від обсягу пам'яті. Сучасна флешка-диктофон має вбудовану пам'ять від 2 Gb, що повинно вистачити на мінімум 10 годин запису звуку в середній якості. Якщо використовується змінна карта пам'яті - тоді обсяг інформації значно збільшується. Купити диктофон для створення якісного запису, потрібно з функцією підключення мікрофона, гніздом для навушників, а також шумопоглинання і посиленням. Тривалий час роботи і записи, маленький розмір, легке управління і функції, що дозволяють якісно записувати звук - купити диктофон з цим необхідним арсеналом завжди легко за допомогою інтернет-магазину електроніки Allzora.com.ua


Коли потрібен mp3 плеєр

Перш ніж купити mp3 плеєр, потрібно звернути увагу на декілька важливих параметрів:

Тип пристрою. Сучасні mp3 програвачі можна розділити на два типи. Перші - це невеликі моделі з маленьким екраном або без нього, призначені виключно для програвання музики. Другі - це мультимедійні пристрої, з можливістю перегляду фото і відео, а також функцією виходу в інтернет.

Якщо хочете, щоб ваш плеєр був саме таким багатофункціональним пристроєм, рекомендуємо купити mp4 плеєр. Такі компанії як Samsung, Transcend, SanDisk, Sony, iRiver добре зарекомендували себе в співвідношенні ціна-якість. За габаритами подібні до невеликого смартфону, сучасні моделі випускаються на базі ОС Android. Недешевим пристроєм є плеєр Apple на базі iOS. Компанія представила кілька таких плеєрів: iPod, iPod nano, iPod shuffle і iPod Touch. Вони мають відмінний дизайн і чудову якість, незважаючи на велику вартість.

  Можна також виділити окремою категорією Hi-Res плеєри. Це досить недешеві пристрої з максимальним посиленням звуку і унікальними мікросхемами для розробки моделей компактного розміру. Ви почуєте тільки кращий звук з таких портативних програвачів. Осередок моделей Hi-res плеєрів представляють Cowon, HiFiMAN, FiiO, HiSoundAudio, і гарантують приємний процес від їх використання. kupyty_mp3


Flash, HDD, CD mp3-плеєр

Залежно від типу інформаційного носія, купити mp3 плеєр можна вибираючи з трьох основних категорій - CD, HDD і Flash mp3-плеєри. CD mp3-плеєри - створені для відтворення аудіофайлів записаних на стандартних CD-дисках. HDD - це плеєр на основі жорсткого диска. Його важлива перевага - це великий обсяг вбудованої пам'яті, що дозволить завжди носити при собі улюблену музику, відео та аудіокниги. Найпопулярніші на сьогодні плеєри на базі технології flash. Невеликі розміри і велика різноманітність кольорів і форм, широкий функціонал і доступна ціна зробили плеєри дуже популярними на ринку сучасних технологій.

Тип живлення. Велика частина програвачів випускається на акумуляторі, і можуть заряджатися від USB кабелю. Такий mp3 плеєр може працювати без підзарядки 15 годин, а деякі моделі до 70 годин. Також багато хто вибирає користуватися пристроями на батарейках, вважаючи перевагою незалежність від електромережі.

Додаткові оснащення. Любителі компактної, якісної і при цьому недорогої техніки зможуть купити mp3 плеєр з привабливим дизайном, і необхідними функціональними можливостями, адже виробники провідних фірм подбали про те, щоб потрібне завжди було під рукою. Вбудований динамік, камера, Bluetooth, підтримка aptX, підключення до USB, а також диктофон і водонепроникний корпус роблять з компактного пристрою надійну і потрібну річ. Поспішайте скористатися всіма перевагами вдалої покупки завдяки інтернет-магазину Allzora.com.ua