Музичні центри та магнітоли

19 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список
  1. Магнитола LG RK3

19 Товарів

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Музичний центр чи магнітола

Прослуховувати улюблені треки можна на телефоні, плеєрі, комп'ютері або телевізорі. Але, щоб оцінити всі нюанси музичного твору, насолодитися ідеальним звуком, цінителям «чистого звучання» обов'язково треба купити музичний центр або купити магнітолу - більш компактний варіант.

Магнітола поєднує в собі радіоприймач і магнітофон, є невеликим мобільним пристроєм. Обладнана ручкою для зручного транспортування, має комбіноване живлення - від мережі, батарейок або акумулятора. Отже, якщо Вам важливо завжди мати звучання улюбленої музики поряд із собою - варто купити переносну магнітолу.

Стереотехніка володіє хорошим відтворенням звуку. CD/DVD-ROM або здатність приладу зчитувати MP3-файли дозволить взяти з собою стільки музики, скільки захочеться. А коли виникне бажання послухати щось нове, радіотюнер вловить музичну хвилю. І свято продовжиться.

Дорожчі магнітоли обладнані потужним підсилювачем, їх звукові частоти мають широкий діапазон і навіть функцію караоке. Тому, якщо Ви плануєте влаштувати собі пікнік і заспівати в колі друзів караоке десь на березі річки, слід купити магнітолу дороговартісну.

Але що робити, якщо потужність і функціонал магнітоли не задовольняє. Варто купити музичний центр. На відміну від магнітоли музичний центр із собою в гості не візьмеш - високоякісна акустична система призначена тільки для стаціонарних умов. У неї немає відсіку для батарей, живиться тільки від електромережі, а колонки відокремлені від основного блоку і з'єднані з ним шнурами. Але якщо Ви не плануєте музику «носити» з собою, потужний музичний центр подарує багато позитивних вражень.

Типи музичних центрів

Майже як дівочі спідниці, музичні центри діляться на мікро, міні та міді. Крім розміру, вони відрізняються і функціоналом.

Для невеликої квартири цілком підійде мікросистема. Вона і коштує небагато, і місця займає мало. Потужність мікросистем - до 50 Вт. Вони відтворюють практично всі аудіоформати, оснащені жорстким диском і стереопідсилювачем. Також мають FM-тюнер, кілька DVD-ромів і USB-входи, які дозволяють «зчитувати» музику з флеш-накопичувача. Якщо Вас цікавить музичний центр з флешкою, це саме той варіант.

Для просторої квартири або приватного будинку більше підійде мінісистема. Цей потужніший пристрій використовують навіть для невеликих заходів, дискотек або свят. Розміри передньої панелі мінісистеми - від 215 до 280 мм, оснащена жорстким диском і CD-ченджером на кілька дисків.

Мідісистема - досить дороге задоволення, яке відносять уже до професійної апаратури. Якщо Ви шукаєте апарат для великих вечірок, свят, корпоративів, слід купити музичний центр типу мідісистема. Ці великі акустичні системи дуже потужні і складаються з окремих блоків: тюнера, підсилювача, CD-ченджера й інших компонентів.

Види оптичних приводів

Залежно від комплектації, як магнітоли, так і музичні центри можуть мати різні оптичні приводи. Від них залежить, з чого зможе пристрій зчитувати інформацію:

CD - наявність такого приводу передбачає прослуховування музики з CD-дисків

DVD - дозволяє перегляд фільмів в DVD-форматі (на проекторі або ТВ)

BD (Blu-ray) - можна зчитувати фільми в роздільній здатності HDTV.

Безпривідні - зчитують інформацію з USB-флешки або карти пам'яті. Вбудований у корпус картрідер дозволяє розпізнавати різні формати карт пам'яті.

Отже, музичні центри коштують дорожче, але відтворюють звук якісніше. Магнітоли дешевші, компактніші і їх завжди можна взяти з собою на відпочинок. Що б Ви не обрали, купити музичний центр в Україні або купити магнітолу, в Allzora.com.ua знайдеться пристрій, який задовольнить і Ваші очікування, і Ваші можливості бюджету. Характеристики кожного окремого товару розкажуть детальнішу інформацію, а наші консультанти нададуть фахові роз’яснення. 

Бажаємо Вам проводити вільний час цікаво та весело!