Підставки, кріплення для ТВ

Товари 1-20 з 221

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Товари 1-20 з 221

Від дорогих до дешевих
per page
View as Сітка Список

Уявити сучасний будинок без телевізора практично неможливо. Цей центр розваги є у кожного. Виробники з року в рік покращують якість продукції. Тому сьогоднішні телевізори, на противагу колишнім важким конструкціям із кінескопом, тонкі, легкі і дуже компактні. Можуть встановлюватися не тільки на тумбочці, а на стіні і, навіть, стелі. Знадобиться тільки підібрати відповідне кріплення для телевізора.

Нову «плазму» можна встановити і на спеціальну підставку. Але це варто робити, якщо у Вас вдома нема і найближчим часом не передбачається поява малих дітей, у яких є звичка вивчати активно навколишній світ, перевертаючи на себе якісь речі, або ж домашніх улюбленців, які мають своє уявлення про лад у домі. То ж, якщо у Вашому будинку вже бігає тоддлер чи й двоє чудових малят, а на доповнення до них собака і кіт, то, щоб убезпечити і гаджет, і Ваше безкрайнє джерело щастя, підставка під телевізор не підійде. Телевізор краще повісити на стіну. 

Кріплення для телевізора, що передбачає розміщення пристрою на стіні, або іншим словом, кронштейн, буває кількох типів. Основні з них:

  • Фіксований

  • Похилий

  • Похило-поворотний

  • Рухомий

Фіксований. Таке настінне кріплення для телевізора надійно утримує гаджет на стіні. Але без будь-якої можливості його повертати.

Похилий кронштейн. Кріплення дозволяє розмістити телевізор під нахилом. Якщо телевізор розміщений високо, глядачам буде зручніше дивитися фільми або телепередачі.

Похило-поворотний кронштейн. Дозволяє повертати телевізор вгору/вниз і вправо/вліво. Де б у кімнаті Ви не знаходилися, можна завжди повернути ТВ до себе. При виборі похило-поворотного кронштейна потрібно врахувати, що для гарної рухливості гаджета потрібна певна відстань від стіни. Інакше при повороті ТВ буде в стіну впиратися.

Рухомий кронштейн. Це кріплення для телевізора дозволяє проводити більше маніпуляцій з "плазмою", аніж похило-поворотний кронштейн. Її можна, навіть, відсувати від стіни, якщо це потрібно. Зручно використовувати в приміщеннях зі складним плануванням або якщо Вам невідомо, де розташуються гості для перегляду улюбленого фільму.

Якщо з типом кріплення Ви визначилися, варто звернути увагу на ще кілька параметрів. На будь-якому кронштейні вказана як мінімальна, так і максимальна сумісність з діагоналлю екрану ТВ. Також на кронштейнах зазначають максимальну вагу, яку він витримує. Для надійності краще вибирати конструкцію з запасом ваги хоча б на 35%.

Отже, всі параметри враховані, залишилося останнє - вибрати саме те кріплення, що міцно утримуватиме Вашу плазму, подарує тільки найкращі враження. Завдяки інтернет-магазину Allzora.com.ua Ви зможете купити кронштейн для телевізора або підставку під телевізор тільки надійних і перевірених виробників та за приємною ціною. А швидка доставка дасть можливість уже через 2-3 дні насолоджуватися комфортним переглядом улюблених фільмів і телепередач.