Умови користування сайтом

Шановні користувачі! Перед користуванням інтернет-магазину allzora.com.ua просимо вас уважно прочитати інформацію, подану нижче. В тому разі, якщо ви не згоді з поданими умовами, просимо не користуватися цим Сайтом.

Не несемо відповідальності

Ми не несемо відповідальності за інформацію, представлену на цьому Сайті. Також ми не гарантуємо точності матеріалів та інформації, представленої на цьому Сайті.

Зберігаємо авторське право

Перегляд та завантаження матеріалів з інтернет-магазину Allzora.com.ua можливі лише в цілях особистого некомерційного користування. Ми вимагаємо, щоб користування цим Сайтом відбувалось за умов збереження авторського права на все, що розміщено на цьому Сайті. Забороняється копіювати або поширювати інформацію цього Сайту, використовуючи її для комерційних цілей. Поширення матеріалів з цього Сайту на інших сайтах заборонено. Allzora.com.ua в залишає за собою право будь –коли змінювати послуги та матеріали, розміщені на цьому Сайті, а також, якщо дані застаріють, Allzora не зобов’язана їх оновлювати. За жодних обставин Allzora не несе відповідальність за збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли в результаті використання або неможливості використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті

При реєстрації на цьому Сайті, ви погоджуєтесь надавати про себе точну та достовірну інформацію, а також вірні контактні дані. Після реєстрації на Сайті, ви отримуєте логін і пароль, за безпеку логіна і пароля, а також за всю діяльність на Сайті під вашим логінем і паролем, ви несете повну відповідальність. В разі, якщо ви втратили свої реєстраційні дані, ви зобов’язані нам про це негайно повідомити.

Коментарі та форма зворотного зв’язку

Заповнюючи форму зворонього зв’язку або залишаючи коментарі на цьому Сайті, ви відповідальні та зобов’язані слідкувати за тим, що повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Allzora залишає за собою право видаляти ваші повідомлення, коментарі без попередження та без вашої згоди та безоплатно використовувати їх в любих ресурсах на свій власний розсуд. Allzora не несе жодної відповідальності за інформацію, яка була розміщена користувачами Сайту.