Акваріумістика

Аllzora.com.ua – інтернет-магазин, що обожнює тварин!

У кожного з нас був період, коли дуже хотілося завести рибок. Купити величезний акваріум і прикрасити свій інтер’єр. Однак думка про те, скільки ж зусиль потрібно прикладати для того, щоб рибкам жилося добре, збивала з пантелику та відганяла цю ідею. Адже акваріумістика – це не тільки хобі, а важливий вид діяльності, що полягає в створенні цілої екосистеми в замкнутому просторі. Ви тільки уявіть: в невеличкому акваріумі можна заснувати маленьке підводне царство із своїми жителями, рослинами та кораловими рифами. А з інтернет-магазином Аllzora.com.ua – це зробити надзвичайно легко. У нас Ви можете купити обладнання для акваріума: лампи, нагрівачі, фільтри, декорації тощо. Тепер догляд за улюбленцем стане приносити лише задоволення.

i

А Ви знали, що чоловічі особини риби Баррамунді, які живуть в Австралії, можуть перетворюватися на самку?

Природній корм для рибок

Хороша життєдіяльність риб в штучно створених умовах залежить від якості корму. Кожен вид пристосовується по-різному. При виборі корму потрібно враховувати ці особливості. На Аllzora.com.ua представлений широкий асортимент зоотоварів. Ви обов’язково знайдете щось корисне та цікаве для своїх улюбленців.

Ми знаємо, що кожен вид риб має свій особливий раціон харчування й тому, пропонуємо лише якісний природній продукт. Найчастіше використовують так званий «живий» корм: черв’яків, рачків, личинки комарів. Однак, наприклад, посеред зими ми аж ніяк не підемо їх шукати, аби лише накормити наших підводних улюбленців. Тому існують спеціальні замінники, кормові суміші, до складу яких, може входити м'ясо тріски, личинки комах, білок та багато вітамінів. Раціон потрібно формувати, враховуючи вид рибок, адже вони поділяються на:

 • тих, які харчуються безхребетними тваринами;
 • тих, що поїдають інших риб, тобто хижаки;
 • риби, що харчуються змішано.

А сам процес харчування цих створінь містить кілька важливих етапів:

 1. Вирощування мальків.
 2. Прикорм риб, які ростуть.
 3. Годування дорослих риб.

Також є рибки, які полюбляють харчуватися на поверхні води, в середніх шарах та аж на самому дні.

Аllzora.com.ua – унікальний інтернет-магазин, де можна купити по-справжньому якісний натуральний корм для риб, а також знайти корисну інформацію про своїх улюбленців. У разі виникнення питань – завжди можна звернутися до менеджерів, які з радістю нададуть професійну консультацію. Аllzora.com.ua – магазин, який турбується про тварин.

Все для акваріумів на Аllzora.com.ua

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати все для акваріумістики:

 • фільтри;
 • нагрівачі;
 • повітряні компресори;
 • декорації для акваріумів;
 • лікарські препарати, вітаміни;
 • красиві та якісні акваріуми;
 • натуральний корм тощо.

Один клік – і товар прямує до Вас. Ми гарантуємо вчасну й недорогу доставку в будь-який куточок України.

Аllzora.com.ua – турбота та якість.

Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення