Тераріумістики

Тераріумістика для любителів екзотики

Хтось полюбляє собак, хтось – пухнастих котиків, а дехто прагне екзотики: заводить павуків, земноводних, плазунів. Як і будь-які інші тварини, ці наземні створіння теж потребують догляду та сил. Узагалі, у любителів тераріумістики виникає безліч складнощів, пов’язаних із утриманням тварин. Для кожного виду необхідний особливий тераріум, а також потрібно постійно контролювати потоки повітря, тепла, вологість, світло і це ще не повний перелік… Однак, не слід впадати у відчай, все необхідне обладнання для тераріумів Ви знайдете в нашому інтернет-магазині – Аllzora.com.ua. Широкий асортимент якісної і надійної продукції обов’язково Вас здивує!

i

А Ви знали, що черепахи – найдавніші рептилії на Землі? Розміри цих доісторичних тварин сягали 3.6 м.

Аllzora.com.ua – кращий інтернет-магазин тераріумістики

Ми – великий інтернет-супермаркет, котрий обожнює тварин. У нас можна придбати якісні тераріуми та акваріуми. До речі, вони бувають різні за формою:

 • горизонтальні – призначені для змій, ящірок, ропух, суходільних черепах;
 • вертикальні – призначені для хамелеонів, геконів, ігуан, деревних жаб;
 • кубічні – призначені для земляних жаб та деяких плазунів;
 • округлі – призначені для вологолюбних рослин (мох, папороть та ін.).

Також на Аllzora.com.ua можна купити все для тераріумів:

 • корми, вітаміни;
 • підстилки, субстрати;
 • декорації, укриття для рослин;
 • все для надійного транспортування тварин;
 • миски, годівниці;
 • різноманітне устаткування (спеціальні лампи, регулятори вологості тощо).

Створіть комфортне середовище для тварини разом із Аllzora.com.ua!

Як обрати правильний тераріум?

Тераріумістика – це особливий вид діяльності, що пов’язаний з вирощуванням й утримуванням тварин в спеціальному штучно створеному середовищі. Світло, вологість, температура, потік свіжого повітря – усе має бути ретельно продуманим. Кожна тварина має свій спосіб життя й тому, умови існування будуть значно відрізнятися. Наприклад, для земноводних необхідне вологе середовище, адже амфібії, окрім легень, мають додаткові органи дихання. Плазуни можуть вести як сухопутний спосіб життя (степова, вугільна черепахи), так і водний (червоновуха, китайська м’якотіла черепахи). Екзотичні комахи, скорпіони і павуки – сухопутні тварини, що полюбляють тепло. Створіть правильні умови для своїх вихованців!

Аllzora.com.ua – краса та комфорт у деталях!

Хочеться, щоб тераріум був не лише зручним, але й красивим – доповнював вишуканий інтер’єр кімнати? Тоді завітайте до нашого інтернет-магазину! Аllzora – місце, де здійснюються бажання. У нас можна придбати різноманітні декорації: рослини, камінці, місточки, жердинки, годівниці, поїлки та багато-багато іншого. До речі, для декору ми рекомендуємо використовувати штучні елементи, оскільки вони стійкіші до впливів різних температур і не схильні до уражень шкідників.

Створіть куточок живої природи в себе вдома разом із Аllzora.com.ua!

Якісні субстрати для тераріумів

Особливо ретельно слід ставитися до вибору ґрунту. Субстрат підбирають відповідно до тварини й типу тераріуму. Для сухого середовища потрібно використовувати піщаний ґрунт, для напівпустинного застосовують гальку, пісок, черепашник, тирсу, для тропіків – крихкий ґрунт з великою часткою торфу. А гравій пасує до всіх типів, лише потурбуйтесь про те, щоб краї його не були занадто гострими. Чому так важливо вибрати правильний субстрат? Тому, що:

 • він є хорошим теплоізолятором;
 • підтримує мікроклімат біотопу;
 • вбирає відходи;
 • в ньому тварина може будувати нору чи робити міні-лабіринти;
 • виконує декоративні функції.

В інтернет-магазині тераріумістики Аllzora.com.ua Ви зможете придбати лише якісні та природні субстрати для Ваших улюбленців. Надійне обладнання та декор від перевірених виробників перетворять життя тварин на цілковите задоволення.

Аllzora.com.ua – турботливий інтернет-магазин!

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.