Товари для штучних водойм та ставків

Аllzora.com.ua – якісне та надійне устаткування для створення водойм

Штучні водойми користуються неабиякою популярністю, оскільки вони чудово доповнюють ландшафтний дизайн будинку. Для того, щоб новостворена екосистема досконало працювала, необхідно використовувати якісне обладнання, яке можна придбати саме у нас.

Аllzora.com.ua – інтернет-магазин із широким асортиментом. Ми пропонуємо виключно надійне устаткування.

Для чого потрібні штучні водойми?

Штучні водойми створені людиною і лежать у заглибинах ґрунтової поверхні. Колись ставки робили біля кожного села. Воду з них використовували для зрошення полів і садів. Також у цих водоймах розводили рибу.

На сьогодні штучна водойма – це доповнення до загальної картини ландшафтного дизайну. Якщо правильно вибрати форму, тип, розмір, місце й хороше обладнання, то звичайна ділянка перетвориться на витвір мистецтва. У цьому розділі Ви знайдете якісне обладнання для ставків: системи фільтрації, насоси, лампи, матеріали для будівництва й ізоляції водойм, а також корм для риб, біопрепарати для води. Турбує питання: «Які є види водойм і як створити цілісний дизайн?» Тоді завітайте до нашого інтернет-супермаркету Аllzora.com.ua! У нас є все для ставка, а в разі виникнення питань – компетентні менеджери залюбки нададуть професійні консультації. 

Перетворіть ділянку на витвір мистецтва разом із магазином Аllzora.com.ua!

Обладнання для ставків

В інтернет-магазині Аllzora.com.ua представлений широкий вибір товарів для створення штучних водойм і ставків, а саме:

 • корм від різних виробників, адже правильно підібраний раціон харчування дозволить виростити здорову рибу, яка стане окрасою водойми;
 • все для очищення водойм (якісні фільтри й біопрепарати);
 • освітлення (лампи, комплектуючі до них);
 • різноманітне устаткування (плівка, компресори тощо);
 • елементи декору (прикраси, камінці та ін.).

Аllzora.com.ua – магазин якісної продукції!

Штучні водойми в ландшафтному дизайні

Декоративні водойми не лише дарують естетичне задоволення, але й створюють для ділянки особливий мікроклімат. Завдяки підвищенню вологості біля ставка, переносити спеку влітку стає набагато легше. Також шум води заспокоює, приносить гармонію та спокій.

 

i

Середній басейн потребує 88 000 літрів води. Багато, чи не так?

 

Створення водойм – це не така вже й проста справа, адже важливо обрати вид і стиль оформлення. Наприклад, французький стиль ландшафтного дизайну вимагає чітких берегових ліній та об’ємних кам’яних фрагментів. Англійський пейзаж – навпаки, не потребує ясних обрисів, тут доречно зробити стилізовані напівзруйновані сходи, обсадити їх тіньовими рослинами. А якщо набридла педантичність і суворість, тоді оформіть садибу в бароковому стилі: багато яскравих рослин, вишуканий пишний декор, каскади з дорогого каменю, фонтани та шикарне освітлення… Усе ще вагаєтесь? Можливо, зупинитесь на фантастичній тематиці? Ви тільки уявіть: незвичні форми, яскраві силуети, ніби Ви потрапили в казковий магічний світ улюбленого фільму! Обирайте разом з нами, адже на Аllzora.com.ua є все необхідне устаткування для створення штучних водойм: ставків, водоспадів, каскадів, фонтанів, водограїв, складних комбінованих конструкцій.

Аllzora.com.ua – великий інтернет-супермаркет фантастичних ідей!

Переваги нашого інтернет-магазину:

 • якість та надійність;
 • доступні ціни;
 • швидкість та своєчасність доставки;
 • зручна форма оплати;
 • професійність та компетентність;
 • надзвичайний асортимент товарів;
 • чудовий інтерфейс;
 • комфортний пошук за категоріями;
 • безумовна гарантія;
 • практичність та функціональність.

Аllzora – ми завжди турбуємося про Вас!

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 65

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-24 з 65

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення