Зоотовари для гризунів

Неймовірний асортимент товарів для гризунів

У Вас вдома з’явився маленький пухнастий непосида? Тоді потрібно створити комфортні умови для його проживання. Для того, щоб не бігати з величезними сумками по магазинах, завітайте до нашого інтернет-супермаркету Аllzora.com.ua! У нас є широкий асортимент зоотоварів для Ваших улюбленців:

  • корм;
  • клітки та бокси;
  • миски, чаші;
  • гнізда, будиночки, лабіринти, каруселі, іграшки;
  • підстилки для гризунів тощо.

Жваві хом’яки, вишукані шиншили, пухнасті кролики та їжачки на сьогодні користуються значною популярністю і це не дивно, адже їх можна зручно розмістити в маленькій квартирі, вони й не вибагливі в харчуванні. Ви тільки уявіть з якою радістю вони будуть Вас зустрічати біля клітки, щоб погратися чи отримати якийсь смаколик. Ці тваринки стануть першими друзями для Ваших діток. Виявляйте турботу, купуйте товари для гризунів в інтернет-магазині Аllzora! Ми за бережливе й турботливе ставлення!

i

А Ви знали, що хом’яки не вегетаріанці, а всеїдні тварини? Окрім зерна, вони можуть поїдати комах та м'ясо (наприклад, курочку).

Як турбуватися про гризунів і що для цього потрібно?

Завести тварину – це відповідальний крок, адже необхідно приділяти їй час й доглядати. Виявляти турботу слід, враховуючи групу тварини, адже до гризунів належать: хом’яки, шиншили, щури, мишки, білки, морські свинки, кролики, їжачки. Кожний вид потребує свого специфічного догляду. Що насамперед для цього потрібно? По-перше, це комфортна та простора клітка, де улюбленець буде себе добре почувати. По-друге, потрібно вибрати відповідний корм, який міститиме необхідні вітаміни й мінерали. Якщо Ви хочете приручити тваринку – смачно і корисно годуйте її. По-третє, придбайте спеціальні іграшки, адже ці домашні улюбленці дуже рухливі. І головне: грайтеся та любіть свого вихованця!  На Аllzora.com.ua є все для гризунів, даруйте лагідність разом з нами!

Аксесуари для хом’яків

Милі, гарненькі, пухнасті хом’ячки… Вони вже давно покорили нас своїм життєлюбством. Тваринка, що вдень полюбляє смачно поїсти, а вночі влаштовує забіги по клітці… Кому може не подобатися це створіння? Забезпечити для нього хороші умови проживання дуже просто. Варто лише не допускати головних помилок. Мало хто знає, але більшість хом’яків звикли до самотності, для них не потрібна компанія. І якщо випадково Ви захочете підселити до клітки сусіда, то слід бути обережним – може виникнути бійка. Також стелити тирсу хом’якам не рекомендується, краще використовуйте туалетний папір або спеціальні підстилки. Придбайте бігове колесо-барабан, щоб вихованець міг кудись дівати свою енергію. На превелике здивування ці тварини здатні бути охайними. Купіть спеціальний бокс, наповніть піском і тварина облаштує собі туалет. Тоді не потрібно буде часто прибирати та мити клітку.  Правильний догляд і турбота – основа комфортного життя домашнього улюбленця. Гризуни ніколи не завдадуть клопотів лише тоді, коли Ви забезпечите хороші умови й придбаєте якісні зоотовари в нашому магазині міжнародних спеціальностей.

Аllzora.com.ua – великий інтернет-супермаркет, в якому представлений широкий асортимент товарів для гризунів. Тут можна купити різноманітні аксесуари: іграшки, поїлки, годівниці, тримачі для корму тощо.

Наші переваги очевидні:

  • доставляємо речі в будь-який куточок України;
  • гарантуємо якість;
  • доступні ціни;
  • маємо широкий спектр товарів.

Аllzora – перетворіть життя домашнього улюбленця на комфорт!

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.