Корм для собак

Корм для собак

Над питанням правильного годування собак люди почали задумуватися не так давно. Якщо сьогодні ми ретельно підходимо до питання, який купити корм для собак, то раніше власники чотирилапих особливо не переймалися цим питанням. Практично завжди тварин годували залишками зі столу або на полюванні. Таким чином, раціон домашнього собаки був подібний до раціону його власника - їм давали кістки, хліб та овочі. У містах цю «дієту» доповнювали м’ясом, зазвичай конячим, бо коні часто хворіли або гинули на міських вулицях. Ніхто не замислювався, наскільки корисна їжа, пропонована собаці, тим більше – не складав рейтинг кормів для собак.

Тільки на початку 19 століття американець Джеймс Спратт розробив спеціальний корм для собак, який складався з пшениці, овочів та м'яса. А справжня революція в питанні правильного харчування домашніх тварин відбулася лише на початку 20 століття, коли на ринку почали з’являтися печиво для собак, спеціальні хлібці, а згодом сухий і вологий корм для собак. У свою чергу, корм для цуценят був представлений на ринок у 1960-х роках.

Усвідомлення важливості того, що їдять наші домашні тварини, безумовно, зростає. Саме тому сьогодні виробники пропонують широкий асортимент кормів, що відрізняються за складом, якістю та ціною.

Корм для собак - вологий чи сухий?

Вибір між вологим і сухим кормом не повинен базуватися лише на тому, наскільки хазяїну собаки зручно використовувати певний вид корму і скільки виділяти часу на годування тварини. В першу чергу - відповідально віднестися до годування, оскільки «чотирилапий» повинен отримувати все необхідне для правильного розвитку та відмінного стану здоров`я.

Сухий корм для собак є більш повноцінним, багатим поживними речовинами. Його дають менше, ніж вологої їжі. Це зручне і популярне рішення, яке також економніше, ніж годувати собаку лише вологим кормом.

Волога собача їжа менше насичує, містить більше води. Багатьом собакам вона подобається, тому ви можете обирати її і як основне харчування тварини, і як делікатес. Однак годувати тільки вологим кормом дорожче і менш зручно.

Змішане годування двома типами кормів - дуже хороший варіант, який використовують багато власників собак. Суха їжа може бути основною, а волога – доповненням. Це рішення забезпечує чотирилапого оптимальною кількістю поживних речовин, задовольняє його смаки та уподобання.

Кожен собака, незалежно від віку, розміру чи породи, потребує цінних поживних речовин, щоб рости та залишатися здоровим. Здорових собак, які вже досягли статевої зрілості, можна годувати гарною базовою їжею. Цуценятам та тваринам, які страждають різними захворюваннями, необхідно купити корм для собак спеціалізованої лінійки.

Щоб переконатися, що ваш собака отримує їжу з урахуванням його потреб, породи, способу життя, ваги та віку, слід уважно ознайомитися з пропозиціями харчування багатьох виробників. Сухий корм для собак беззерновий, спеціалізована їжа для цуценят та літніх тварин, корм для собак преміум-класу, їжа для хворих собак та собак-алергетиків - усі ці корми своїм унікальним смаком та якістю задовольнять навіть найвибагливішого домашнього улюбленця.

Види спеціалізованих кормів

Окремі спеціалізовані корми передбачені для собак із зайвою вагою, тих, хто має проблеми з нирками, для цуценят або літніх собак та для багатьох інших груп тварин.

Корм для цуценят. Цуценятам потрібний зовсім інший склад поживних речовин, аніж дорослим тваринам - вони ростуть, їх кістки зміцнюються, формуються хрящі, тому тварини на цьому етапі потребують висококалорійної їжі, багатої білком і великим вмістом жирних кислот. Варто відзначити, що корм для цуценят великих порід також відрізняється. Великі породи швидше ростуть та набирають вагу, тому їм потрібні інші поживні речовини.

Їжа для старших собак. Літні собаки вже не такі жваві та енергійні, як молодші тварини. Через зменшення рухливості вони стають більш схильними до ожиріння. Для чотирилапих похилого віку варто вибрати нежирну їжу, яка містить інгредієнти для зміцнення суглобів та покращення зору.

Корм для собак із зайвою вагою. Деякі породи собак мають тенденцію до набору ваги, деякі собаки - виняткові гурмани. Причин ожиріння у чотириногих є багато, і один із способів зменшити їх вагу - правильне харчування. Тварині, яка має схильність до надмірної ваги, слід купити собачий корм з високим вмістом клітковини та зі зниженим вмістом вуглеводів.

Корм для стерилізованих собак. Більшість виробників пропонують їжу для собак після стерилізації. Тварини, як правило, після цієї процедури набирають вагу, тому слід купити корм для собак із низькокалорійними інгредієнтами.

Корм для хворих собак (наприклад, при діабеті, алергії, раку чи захворюваннях нирок). Це спеціалізовані, лікувальні продукти, які призначає ветеринар. Якщо собака захворів, проходить лікування або одужує, не давайте йому звичайну їжу, а лише їжу, підібрану ветлікарем.

В інтернет-магазині Allzora.com.ua ми пропонуємо не тільки повсякденні корми для здорових собак, їжу для цуценят, літніх тварин або для собак із зайвою вагою. На “прилавках” магазину можна знайти окремий корм для собак дрібних порід, окремий для великих і навіть для конкретних порід собак.

Корм для собак дрібних порід - маленькі собаки не ростуть так швидко або так довго, як великі. Зазвичай вони живуть довше і мають зовсім інші потреби в поживних речовинах, ніж великі собаки (у них немає таких великих кісток, такої довгої шерсті тощо). Ось чому їм слід давати спеціально розроблену для них їжу. Вона, як правило, також невелика - маленькій собаці з'їсти менші шматочки набагато простіше.

Їжа для великих собак - собаки великих порід швидко ростуть, вони також мають тенденцію до набору ваги. Їжа для цих тварин зазвичай складається з більших шматків, тому що великій собаці їх легше з’їсти, а маленькі шматочки для нього менш зручні. Корм для великих собак також менш калорійний, водночас він багатий інгредієнтами, що зміцнюють кістки та хрящі.

Корм для собак конкретних порід (ротвейлер, лабрадор тощо). Деякі породи швидше набирають вагу або схильні до специфічних захворювань. Правильно збалансована дієта забезпечить їм краще здоров'я та фізичну форму, ніж звичайна їжа.

Ви, звичайно, знаєте, як важливо, щоб ваш собака отримував цінну і багату поживними речовинами їжу. У нашому інтернет-магазині Allzora.com.ua ви можете купити сухий корм для собак в Україні, обрати консерви для собак кращих виробників та брендів, доступних на ринку. Корм для собак, придбаний в нашому магазині, - гарантія якості їжі та відмінного настрою вашого чотирилапого товариша.

Відобразити як Таблиця Список

20 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

20 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення